Saturday, April 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Zadbaj o zdrowe zęby dzięki nowoczesnej technologii

Zadbaj o zdrowe zęby dzięki nowoczesnej technologii

Nowy przebój w segmencie szczoteczek do zębów

szczoteczka jonowa

fot. materiał Partnera

W życiu każdego człowieka istotną kwestię odgrywają zdrowe zęby. Nie tylko z uwagi na ich funkcję, czyli możliwość rozdrabniania pokarmu, co ułatwia jego przełykanie oraz trawienie. Zdrowe i białe zęby to także większa pewność siebie, szczególnie, jeśli chodzi o swobodny, niczym nieskrępowany uśmiech

 

Jak wiadomo, w gabinecie stomatologicznym można przeprowadzić zabiegi, które mają na celu usunięcie kamienia, jak też wybielenie zębów. Jednak, bardzo ważna jest codzienna higiena jamy ustnej. Pozwala to utrzymać efekt białych zębów, ale przede wszystkim zapobiega również rozwojowi chorób takich, jak próchnica, która może uszkodzić ząb, co prowadzi do potrzeby przeprowadzenia leczenia kanałowego.

 

W jaki sposób zadbać o zdrowe zęby?

Oczywiście, codzienna higiena jamy ustnej sprowadza się przede wszystkim do szczotkowania zębów z użyciem pasty. Rozwój nowoczesnych technologii, które bazują na technologii sonicznej oraz jonowej pozwolił na stworzenie wysokiej jakości szczoteczek, które sprawdzają się doskonale bez potrzeby dodatkowego używania pasy do zębów. Dzięki czemu jest to możliwe?

Jak działają szczoteczki jonowe?

Jony znajdują się w każdym atomie. Oznacza to, że wszystko, co nas otacza, posiada jony. Mają one dwa rodzaje ładunków: dodatni oraz ujemny, co przekłada się na ich wzajemne przyciąganie. Jest to widoczne chociażby na przykładzie zębów: Płytka nazębna posiada dodatni ładunek, natomiast powierzchni zęba ujemny. Dlatego, aby zapewnić doskonały efekt czyszczenia zębów, także w bardzo trudno dostępnych miejscach, powstała szczoteczka jonowa Ionickiss. Dlaczego jest to rozwiązanie rewolucyjne?

Skuteczne połączenie technologii sonicznej oraz jonowej

Szczoteczki joniczne są stosunkowo nowym rozwiązaniem na rynku. Zanim jednak zostały dopuszczone do powszechnego obiegu, niezbędne okazało się przeprowadzenie szeregu badań i testów, by stwierdzić nie tylko ich skuteczność, ale również bezpieczeństwo dla zdrowia. Te natomiast zostały potwierdzone podczas badań laboratoryjnych.

fot. materiał Partnera

W rękojeści szczoteczki została umieszczona specjalna płytka jonizująca. Istotnym elementem jest sonda, która przenosi jony do główki szczoteczki, by zapewnić jak najlepszą higienę jamy ustnej. Drugim, ważnym aspektem jest technologia soniczna, która już wcześniej miała zastosowanie przy okazji nowoczesnych szczoteczek do zębów. Jest to nic innego, jak wytworzona w specjalny sposób fala dźwiękowa, która rozbija płytkę nazębną, by możliwe było jak najbardziej dogłębne oczyszczenie zęba. Dlatego rozwiązanie to zrewolucjonizowało obecnie rynek domowych urządzeń do pielęgnacji jamy ustnej. Wszystko za sprawą dogłębnego, podwójnego działania jonizacji oraz technologii sonicznej.

Nowa marka, która podbija rynek

Firma Ionickiss to przedsiębiorstwo, które powstało w Japonii i tam też rozwija swoją technologię. Wynika to z faktu, iż jest to miejsce o wysokim poziomie rozwoju technologicznego, w szczególności rozwiązań, które skupiają się na praktycznych aspektach i możliwościach. Mocne skupienie nie pozytywnym wpływie na codzienne czynności, jak również wyższy stopień higieny pozwalają na tworzenie skutecznych rozwiązań. Przykład tego jest model IONPA Travel. Na przykładzie tego produktu widać przede wszystkim japońskie podejście do kwestii związanych nie tylko z technologią, ale również perfekcjonizmu w nadawaniu przedmiotom codziennego użytku ogromnej estetyki. Bardzo praktyczne, eleganckie rozwiązanie, które pozwoli zadbać o higienę jamy ustnej w każdym miejscu i dowolnej porze.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ