Thursday, July 18, 2024
Home / Moda  / Design  / Zaczarowany Dom – Na stokrotki i paprotki…

Zaczarowany Dom – Na stokrotki i paprotki…

Wiosna w pełni- czasami przelotne opady, a czasami burza. Weekendowe wyjazdy , spacery po ulicach na których co roku pojawiają się piękne kwitnące kobierce przypomina o naszych zielonych domowych pupilach, a także

Wiosna w pełni- czasami przelotne opady, a  czasami burza. Weekendowe wyjazdy , spacery po ulicach na których co roku pojawiają się piękne kwitnące kobierce przypomina o naszych zielonych  domowych  pupilach, a także zachęca do nowych kwiatowych aranżacji.

Kwietniki od Zaczarowanego Domu

Zdjęcie 1 z 10

fot. Zaczarowany Dom

 

Dla tych którzy tej wiosny chcą  zagrać  w zielone, Zaczarowany Dom przygotował nową propozycję  kwietników i podstaw  kwiatowych.

Kute w delikatnej metaloplastyce kwietniki pozwolą na wyeksponowanie doniczkowych piękności. Na sezonowe kwiaty jednoroczne  proponujemy wysokie kwietniki o solidnej podstawie zapobiegające wyciekaniu wody z  podstawki.

Pozwolą one na kaskadowe zestawienie  pnących odmian pelargonii, surfinii  czy fiołków rogatych. Zestawione z  innymi elementami z kolekcji Zaczarowanego  domu– szezlongami, leżankami, ławkami pozwolą nam na  ciekawe zaaranżowanie  ogrodów, tarasów czy  balkonów.

Lekkie kwietniki mogą cieszyć nasze  oczy także  wewnątrz mieszkania, jako podstawy  do wrzośców,  kompozycji traw czy  bukietów. Do mniejszych mieszkań i na  małe  balkony Zaczarowany Dom proponuje kwietniki  na dwie lub  trzy  doniczki, a do  zupełnie  malutkich mieszkanek- wysokie  modele  o zwartym kształcie.

[Not a valid template]

Inne produkty które zamienią nasze mieszkania w  Zaczarowany Dom dostępne na  www.zaczarowanydom.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ