Saturday, April 20, 2024
Home / Moda  / Design  / Jak sprawić, żeby ślub i wesele były jeszcze bardziej wyjątkowe?

Jak sprawić, żeby ślub i wesele były jeszcze bardziej wyjątkowe?

Letnie miesiące to najpiękniejszy czas na ślub i wesele. Jaki powinien być ten dzień, by na zawsze zapadł w pamięci nie tylko naszej, ale i gości weselnych?

Letnie miesiące to najpiękniejszy czas na ślub i wesele. Jaki powinien być ten dzień, by na zawsze zapadł w pamięci nie tylko naszej, ale i gości weselnych? Kościół skąpany w kwiatach? Romantyczna muzyka? Wieczorne wesele w romantycznym ogrodzie i w blasku świec? Weselny tort, który nie tylko urzeknie smakiem, ale i sposobem podania? 

Zaczarowany dom na ślub i wesele

Zdjęcie 1 z 7

fot. materiał prasowy

Zaczarowany Dom proponuje produkty które pomogą osiągnąć i zatrzymać czar tego dnia. W ofercie sklepu znajdziemy szeroki asortyment produktów dla domu, takie jak tace i patery do tortów, jak również produkty dekoracyjne – na przykład ogrodowe latarenki wykonane z metaloplastyki lub łączące w sobie modne drewno ze szkłem. Sklep proponuje także szeroki wybór kwietników, które nie tylko ozdobią sale weselną, ale przez cały rok będą cieszyły oczy w mieszkaniu, na tarasie, czy w ogrodzie.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Maciej Notofoto Studio 2 stycznia, 2020

    Fajną atrakcją na weselu może być profesjonalny wodzirej. Ale taki, który faktycznie zaangażuje gości do zabawy, przebierze się i zorganizuje fajne zabawy dla dzieci a do tego nie wprowadzi gości w stan zażenowania swoim kiepskim żartem 😉

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ