Saturday, June 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Zachwycaj fryzurą każdego dnia. Poznaj zalety Dreame AirStyle

Zachwycaj fryzurą każdego dnia. Poznaj zalety Dreame AirStyle

Zrób sobie włosy tak, jak nigdy dotąd

Dreame AirStyle

fot. materiał Partnera

Uważasz, że stylizacja włosów jest trudna? Nic bardziej mylnego. Wystarczy tylko odpowiednie urządzenie, a dokładnie Dreame AirStyle. Dzięki niemu w zaledwie kilka chwil zyskasz naprawdę świetną fryzurę, ale też ujarzmisz odstające włoski

 

Dreame AirStyle ‒ funkcjonalność na najwyższym poziomie

Urządzenie Dreame AirStyle jest wielofunkcyjne. Pozwoli Ci szybko wysuszyć włosy, ale też nadać im objętość, czy nawet wykonać piękne fale bądź loki. Tym, co je wyróżnia, jest fakt, że gwarantuje przepływ powietrza na różnym poziomie, który możesz samodzielnie wybrać. Wśród dostępnych opcji jest 40 m/s, 50 m/s lub 60 m/s. Niewątpliwie kolejną zaletą jest niska waga. Dreame AirStyle waży zaledwie 298 g bez przewodu zasilającego. Dzięki temu urządzenie jest bardzo lekkie. Posiada też ergonomiczny kształt, który zapewnia pewny chwyt.

 

Musimy też wspomnieć, że głośność wynosi zaledwie 76 dB, a dzięki temu możesz stylizować włosy nawet o wczesnej godzinie, bez obaw, że obudzisz, np. swojego partnera. Warto też zauważyć, że dla jeszcze większego bezpieczeństwa użytkowania producent wyposażył ten sprzęt w kontroler temperatury. Dreame AirStyle posiada specjalny czujnik NTC, który mierzy temperaturę nawet 200 razy na sekundę. Dzięki temu nie trzeba obawiać się uszkodzenia kosmyków ani przegrzania samego urządzenia. Ponadto można wykorzystać specjalną funkcję Cool Shot, która chroni Twoje włosy dzięki zastosowaniu zimnego nawiewu.

Dlaczego Dreame AirStyle to dobry wybór?

Piękne i zadbane włosy niewątpliwie dodają pewności siebie, ale też sprawiają, że wygląda się młodziej i atrakcyjniej. Wiele kobiet jednak rezygnuje z codziennej stylizacji, uważając ją za zbyt trudną czy też męczącą. Do tego wszystkiego wydaje się ona czasochłonna. Na szczęście wybierając urządzenie Dreame AirStyle, można pozbyć się tych uprzedzeń i szybko oraz efektywnie wystylizować włosy, a nawet dodać im objętości. Jeżeli Twoim problemem są odstające baby hair, to dzięki Dreame AirStyle wygładzisz również małe włoski, a przy tym nie uszkodzisz ich struktury.

 

W zestawie znajdują się różnego rodzaju końcówki, które pozwolą Ci wykonać fryzurę, o której marzysz i co ważne końcówki możesz wymieniać naprawdę szybko oraz łatwo. Jeżeli marzysz o gładkich i miękkich włosach, to wykorzystaj szczotkę wygładzającą, która zmniejsza także ryzyko plątania się włosów i łatwo je rozczesuje. Jeżeli chcesz nadać swojej fryzurze objętości, to użyj okrągłej szczotki. Gdy preferujesz loki czy też fale, to zastosuj wałek owijający automatycznie. Wykorzystuje on siłę powietrza. Dzięki niej owija włosy od samej nasady po końcówki.

 

Końcówka jest dodatkowo odporna na wysoką temperaturę i zmienia kierunek przepływu powietrza. Dzięki temu zapobiega przegrzewaniu się urządzenia, ale też chroni włosy. Jeżeli chcesz przygotować włosy do stylizacji bądź po umyciu je wysuszyć, to wykorzystaj końcówkę, która odpowiada właśnie za szybkie suszenie.

Najlepsze urządzenie dla wymagających włosomaniaczek

Stylizacja z Dreame AirStyle jest szybka, a do tego trwała. Urządzenie jest wyposażone w naprawdę mocny oraz wydajny silnik, którego prędkość sięga nawet 100 RPM. Nie musisz też obawiać się o zniszczenie końcówek włosów, gdyż rzeczywiście urządzenie monitoruje wysokość temperatury i zapobiega uszkodzeniu czy zniszczeniu kosmyków. Jeżeli jesteś prawdziwą włosomaniaczką i każdego dnia chcesz mieć perfekcyjną fryzurę, to koniecznie zakup to urządzenie na stronie: https://bit.ly/suszarkaairstyle1

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ