Sunday, July 14, 2024
Home / Kultura  / Zabierz Mamę do Opery! – Dzień Matki w Operze

Zabierz Mamę do Opery! – Dzień Matki w Operze

„Zabierz Mamę do Opery!” to propozycja dla tych, którzy chcą wspólnie ze swoją Mamą spędzić Dzień Matki w naszym teatrze.

Zabierz Mamę do Opery! - Dzień Matki w Operze

Zabierz Mamę do Opery! - Dzień Matki w Operze / fot. fotolia

„Zabierz Mamę do Opery!” to propozycja dla tych, którzy chcą wspólnie ze swoją Mamą spędzić Dzień Matki w naszym teatrze.

Zabierz Mamę do Opery! - Dzień Matki w Operze

Zabierz Mamę do Opery! – Dzień Matki w Operze / fot. fotolia

W dniu święta naszych Mam najczęściej obdarowujemy je bukietem kwiatów. Zachęcamy, aby tym razem sprawić Mamie niecodzienny prezent i zaprosić ją do spędzenia rodzinnego popołudnia w Operze Krakowskiej.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą zakupu biletów na opowieść muzyczną „Mały Lord” (26.05). Na hasło „Zabierz Mamę do Opery!”, przy zakupie co najmniej dwóch biletów, na miejsca w Loży Marszałkowskiej oraz w rzędach 5,6,11 i 12 Amfiteatru, jeden z nich będzie kosztował 1 zł. Rezerwacja rozpoczyna się 26 marca. Liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona. Przed i w przerwach spektaklu na Antresoli przygotowanych zostanie wiele niespodzianek dedykowanych specjalnie Mamom.

Również z okazji Dnia Dziecka nasz teatr, jak co roku, przygotowuje wiele atrakcji dla najmłodszych. Przed i po spektaklu „Księga lasu” dzieci będą mogły lepiej poznać operę m.in. poprzez udział w kąciku modniarskim, warsztatach plastycznych i innych operowych niespodziankach. Rezerwacja na spektakl rozpoczyna się 2 kwietnia br.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ