Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Misja bikini. Poznaj 3 topowe zabiegi

Misja bikini. Poznaj 3 topowe zabiegi

Rewelacyjne efekty w mgnieniu oka?

zabiegi ujędrniająco-wyszczuplające

TOP 3 najlepszych zabiegów ujędrniająco-wyszczuplających / fot. materiały prasowe

Wiosna za oknami, sezon na odsłanianie ciała rozpocznie się już za chwilę. Nie zdążyłaś w chłodne dni ukształtować swojej sylwetki? A może włożyłaś masę pracy w to, jak wygląda twoje ciało, a mimo to nie jesteś zadowolona z efektów? Spokojnie, z pomocą jak zawsze przychodzi medycyna estetyczna

 

Idealnie wymodelowane ciało, wolne od cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, rozstępów i wiotkiej skóry to marzenie wielu kobiet. Presja, by je osiągnąć, odczuwana jest w szczególności, kiedy na zewnątrz robi się ciepło i chowamy obszerne ubrania w głąb szafy. Nie każda z nas niestety robi to z uśmiechem. Często brakuje nam motywacji, nie potrafimy dotrzymać postanowień, a w szczególności diety, a czasami po prostu nasza genetyka czy inne przypadki losowe (jak szybka utrata wagi, czy przebyta ciąża) stoją na drodze do osiągnięcia wymarzonego celu.
Rynek medycyny estetycznej oferuje szeroki wachlarz zabiegów, które obiecują rewelacyjne efekty w mgnieniu oka. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej wywołuje u pacjentów przesyt i trudność z dokonaniem wyboru. Właśnie dla tych z was, które z obawą liczą dni, jakie zostały do wakacji i które nie wiedzą, po jaką metodę sięgnąć, by uzyskać wymarzoną figurę, stworzyłam listę top 3 najlepszych zabiegów ujędrniająco-wyszczuplających.

TOP 3 najlepszych zabiegów ujędrniająco-wyszczuplających

Bandaże AROSHA

– to kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, przeznaczone do walki z cellulitem i z niedoskonałościami ciała. Wykonane z nasączonej aktywnymi składnikami bawełny bandaże redukują cellulit, modelują, ujędrniają ciało, a także mają działanie przeciwstarzeniowe. Można je także stosować na biust, celem podniesienia go.

Endermologia

– jest technologią do mechanicznej stymulacji komórek. Redukuje tkankę tłuszczową i działa odmładzająco, dlatego można ją też stosować na twarz. To jeden z popularniejszych zabiegów, który nie bez powodu cieszy się uznaniem pacjentek i specjalistów. Seria endermologii to pewność utraty kilku centymetrów w obwodzie.

Kriolipoliza

– znana jako alternatywa dla ryzykownego zabiegu liposukcji. Podskórne tkanki tłuszczowe są podatne na działanie zimna, dlatego kriolipoliza służy do „zamrażania” wybranych komórek tłuszczowych z różnych części ciała. Komórki tłuszczowe silnie reagują na niską temperaturę i pod wpływem zabiegu rozpadają się na mniejsze elementy, aby w efekcie trwale zniknąć z organizmu. To prowadzi do zmniejszenia objętości wybranych partii ciała – brzucha, ud lub ramion.

Dr n. med. Izabela Załęska

O ekspertce

 

 Izabela Załęska

Dr n. med. Izabela Załęska / fot. materiały prasowe

dr n. med. Izabela Załęska – międzynarodowa ekspertka w dziedzinie kosmetologii estetycznej, wieloletnia praktyczna, trenerka, nauczycielka akademicka. Współtwórczyni linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierowniczka Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynatorka kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członkini międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists oraz ekspertka Instytutu Praktyki Zabiegów Estetycznych. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z medycyną estetyczną.

 

Klinika Młodości
ul. Łąkowa 27, Kraków
www.klinikamlodosci.pl
kom. 505078016

Podgórski Dom Urody
ul. Limanowskiego 11, Kraków
www.podgorskidomurody.pl
tel. 12 307 20 55

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Almeria 28 maja, 2019

    Sama ostatnio poddałam się liposukcji bo miałam problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów w okolicach brzucha oraz ud. i nie pomagały ćwiczenia. Ćwiczyłam ale nie mogłam zmniejszyć obwodów.

    Zdecydowałam się jednak nie na tradycyjną liposukcję ale na body jet:
    https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/bezpieczna-liposukcja-body-jet/

    Która jest o wiele bezpieczniejsza i również daje dobre efekty. Na stronie jest opisane dokładnie jak wyglada cały zabieg.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ