Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Zabieg Maximus to idealne rozwiązanie problemów z cellulitem

Zabieg Maximus to idealne rozwiązanie problemów z cellulitem

cellulit pomarańczowa skórka zabiegi antycellulitowa maximus

Cellulit to jeden z największych problemów cywilizacyjnych / fot. materiały prasowe

Nie musisz być modelką, aby mieć piękne i zgrabne ciało. Szczupła sylwetka, pozbawiona tłuszczyku i nieestetycznie wyglądającego cellulitu to pragnienie niejednej z nas. Już nie musisz katować się dietą i ćwiczeniami fizycznymi, gdyż specjaliści medycyny estetycznej znaleźli skuteczny sposób na pozbycie się nieproszonego gościa – cellulitu. Zabieg Maximus to nowoczesne połączenie dwóch technologii, dzięki którym możliwe będzie zredukowanie tkanki tłuszczowej i wyszczuplenie sylwetki.

cellulit pomarańczowa skórka zabiegi antycellulitowa maximus

Cellulit to jeden z największych problemów cywilizacyjnych / fot. materiały prasowe

Jakie są przyczyny powstawania cellulitu?

Cellulit to nieestetyczne nierówności na skórze, przypominające tłuszczowe wydmy. Jedną z przyczyn jego powstawania jest nadmiar hormonów żeńskich, które zatrzymują w organizmie wodę. Pojawieniu się cellulitu sprzyjają alkohol i papierosy, a także siedzący tryb życia. Współcześnie wymaga się od pracowników umiejętności obsługi komputera, nic więc dziwnego że po 8 godzinach codziennego siedzenia w tej samej pozycji przed ekranem monitora na naszym ciele zaczynają się odkładać złogi tłuszczu. Kolejną przyczyną jest niedobór wody w naszym organizmie, a tę warto spożywać w ilości ok. 2,5 l dziennie, gdyż woda wypłukuje toksyczne substancje z organizmu.

Domowe metody redukcji skórki pomarańczowej

Cellulit to powszechna dolegliwość XXI wieku. Gdyby była to choroba, z pewnością wpisałaby się na czarną listę chorób cywilizacyjnych. Cellulit to nieprawidłowości w rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, która tworzy podskórne grudki i zagłębienia. Te nierówności nie są ani estetyczne, ani zdrowe. Aby zwalczyć cellulit można posłużyć się domowymi technikami, do których należą:

  • stosowanie odpowiednich kosmetyków np. kremów na cellulit,
  • właściwa dieta,
  • aktywność fizyczna,
  • masaże antycellulitowe.

Bardzo ważne jest, aby walkę z cellulitem rozpocząć jak najwcześniej, gdyż wtedy mamy największe szanse na redukcję skórki pomarańczowej. Gdy zdrowe odżywianie się, jogging i masaże nie przynoszą spodziewanych efektów, wówczas warto wypróbować zabieg z zakresu medycyny estetycznej.

Maximus – lekiem na cellulit

W wielu klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej oferuje się szereg zabiegów pozwalających zredukować cellulit kolonizujący naszą skórę. Wśród nich znajduje się także warszawska Klinika SkinClinic (http://www.skinclinic.pl/), oferująca skuteczny zabieg usuwania cellulitu o nazwie Maximus. Na czym on polega? Maximus pomaga redukować cellulit, a ponad to poprawia wygląd naszej skóry. Zabieg, działając równocześnie na skórę, tkankę tłuszczową oraz mięśnie, modeluje ciało i redukuje tkankę tłuszczową zlokalizowaną na naszych udach i nie tylko. Maximus zwalczy cellulit obecny na brzuchu, pośladkach oraz wielu innych partiach ciała. Skuteczność zabiegu tkwi w połączeniu dwóch nowoczesnych technologii – tri polarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). W pierwszej fazie tkanka tłuszczowa znajdująca się pod skórą zostaje podgrzana, wskutek czego tłuszcz wypływa z komórek tłuszczowych. W kolejnym etapie wywołane podczas zabiegu drgania powodują skurcze mięśni, co sprzyja wyniesieniu komórek tłuszczowych w górę – informują specjaliści ze SkinClinic w Warszawie.

Efektywność zabiegu Maximus

Zanim przystąpimy do zabiegu, ciało jest smarowane gliceryną. Przyłożenie do skóry pacjenta specjalnej głowicy rozpoczyna masaż przy użyciu fal radiowych. Zabieg trwa niespełna godzinę, a efektami możemy cieszyć się bezpośrednio po jego wykonaniu. Natychmiast zaobserwujemy wymodelowane ciało, poprawę napięcia skóry i jej jędrności. Miejscowa otyłość i cellulit zostaną zredukowane. Trwałość rezultatów zapewni nam przeprowadzenie od 6 do 8 zabiegów (po jednym co tydzień). Maximus może być wykonywany również na twarzy, działając nań odmładzająco, liftingująco i poprawiając kontur twarzy.

Więcej informacji na temat zabiegu Maximus: http://www.skinclinic.pl/zabiegi- na-cialo/maximus/.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ