Wednesday, July 24, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Wygraj zabieg Kozie Mleko & Lychee (konkurs sms)

Wygraj zabieg Kozie Mleko & Lychee (konkurs sms)

Wyślij sms i wygraj zabieg pielęgnacyjny na ciało Kozie Mleko & Lychee z masażem relaksacyjnym o wartości 300 zł wraz z kosmetykami ORGANIQUE

spa verde

spa verde

1 zabieg pielęgnacyjny na ciało Kozie Mleko & Lychee z masażem relaksacyjnym o wartości 300 zł wraz z kosmetykami ORGANIQUE.

Spa Verde, KRAKÓW, ul. Bracka 6, www.spaverde.pl

spa verde

Wyślij sms i wygraj zabieg pielęgnacyjny na ciało Kozie Mleko & Lychee z masażem relaksacyjnym o wartości 300 zł wraz z kosmetykami ORGANIQUE

kod: cialo1

nr sms’a: 7238

treść sms-a: MKA cialo1 imię nazwisko miasto

termin wysyłania: do 2012-03-11

koszt sms-a: 2,46 zł

Jak grać?

Wyślij SMS na numer 7238, koszt 2,46zł (z VATem) wpisując w jego treści: MKA kod konkursu imię i nazwisko oraz miasto, w którym chcesz odebrać nagrodę (KRK dla Krakowa, WAW dla Warszawy) np. MKA cialo1 Maria Nowak KRK.

Wysłanie sms-a jest równoznaczne ze zgłoszeniem się do konkursu. 12 marca 2012 nastąpi finał konkursu: wszyscy uczestnicy otrzymają wtedy sms z pytaniem finałowym. Nagrody trafią do 1 osoby, która jako pierwsza we wskazanym w SMS-ie terminie, poprawnie odpowie na pytanie finałowe.
Zwycięzców poinformujemy SMS-em. Nagrody będą do odbioru w redakcji „Miasta Kobiet”, w Krakowie, ul. Ujejskiego 11/3 lub w Warszawie, al. Solidarności 117/605. Nagrody dla osób spoza Warszawy i Krakowa wyślemy pocztą.
Regulamin  https://www.miastokobiet.pl/regulamin-ogolny-konkursow-sms/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ