Friday, January 28, 2022
Home / Uroda  / Trendy  / TESTUJEMY: Zabieg Dr. Hauschka

TESTUJEMY: Zabieg Dr. Hauschka

Kosmetyki marki Dr. Hauschka cieszą się bardzo dobrą opinią. Oparte są na wysokiej jakości składnikach naturalnych i wyselekcjonowanych roślinach leczniczych

Kosmetyki marki Dr. Hauschka cieszą się bardzo dobrą opinią. Oparte na wysokiej jakości składnikach naturalnych i wyselekcjonowanych roślinach leczniczych, komponowane są w zgodzie z ideą: „Każda skóra posiada naturalną zdolność do regeneracji, a kosmetyk ma za zadanie jedynie wspierać ją w tym procesie”

Pozbawione syntetycznych konserwantów, barwników i substancji zapachowych, zyskały życzliwość kobiet, które stawiają na życie zgodne z naturą.
Celem proponowanego przez krakowską Akademię Urody Dermiss (ul. Zakopiańska 62) klasycznego zabiegu Dr. Hauschka jest wzmocnienie i odprężenie skóry twarzy. Jednak rytuał zaczyna się od kąpieli stóp w uspokajających i rozgrzewających olejkach oraz rozluźniającego masażu całego ciała. Delikatne ruchy kosmetyczki, która dłońmi i pędzelkami głaszcze nogi, stopy, włosy, kark, szyję, dekolt i plecy, relaksują i stymulują, dzięki czemu nakładane później na twarz kremy przyjmowane są przez skórę bardziej efektywnie niż zazwyczaj.
Cały zabieg może trwać – w zależności od potrzeb i kondycji cery – nawet 2,5 godziny. Jednak otulona cudownymi zapachami kwiatów i olejków oraz ciepłym kocem, szybko tracę poczucie czasu. Początkowo masaż uspokaja – niemal zasypiam, ukojona subtelnymi ruchami i dotykiem. Dopiero stymulacja limfatyczna twarzy, szyi i dekoltu przywraca mi pełnię świadomości: czuję, jak moja skóra staje się wrażliwa i pobudzona. Maska i serum są dla niej błogosławieństwem, a przecież to ciągle nie koniec zabiegu. Kompleksowe napięcie mięśni – znowu od nóg aż po plecy i przedramiona – pomaga mi w całkowicie bezinwazyjny sposób utrzymać błogi stan relaksu, a jednocześnie przyjemnego pobudzenia.
Gabinet Dermiss, znajdujący się obok Centrum Handlowego Zakopianka, to miejsce pięknie urządzone, choć nieco ukryte przed wzrokiem klientów. Warto je odszukać – porcja kojącego dotyku i rewelacyjnie działające kosmetyki zapewniają świetny wygląd i samopoczucie jeszcze przez kilka dni po zabiegu.

Akademia Urody DRMISS, ul. Zakopiańska 62, tel. 12 293 32 84, www.dermiss.pl

Matylda Stanowska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach