Monday, March 4, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / TESTUJEMY: Zabieg Dr. Hauschka

TESTUJEMY: Zabieg Dr. Hauschka

Kosmetyki marki Dr. Hauschka cieszą się bardzo dobrą opinią. Oparte są na wysokiej jakości składnikach naturalnych i wyselekcjonowanych roślinach leczniczych

Kosmetyki marki Dr. Hauschka cieszą się bardzo dobrą opinią. Oparte na wysokiej jakości składnikach naturalnych i wyselekcjonowanych roślinach leczniczych, komponowane są w zgodzie z ideą: „Każda skóra posiada naturalną zdolność do regeneracji, a kosmetyk ma za zadanie jedynie wspierać ją w tym procesie”

Pozbawione syntetycznych konserwantów, barwników i substancji zapachowych, zyskały życzliwość kobiet, które stawiają na życie zgodne z naturą.
Celem proponowanego przez krakowską Akademię Urody Dermiss (ul. Zakopiańska 62) klasycznego zabiegu Dr. Hauschka jest wzmocnienie i odprężenie skóry twarzy. Jednak rytuał zaczyna się od kąpieli stóp w uspokajających i rozgrzewających olejkach oraz rozluźniającego masażu całego ciała. Delikatne ruchy kosmetyczki, która dłońmi i pędzelkami głaszcze nogi, stopy, włosy, kark, szyję, dekolt i plecy, relaksują i stymulują, dzięki czemu nakładane później na twarz kremy przyjmowane są przez skórę bardziej efektywnie niż zazwyczaj.
Cały zabieg może trwać – w zależności od potrzeb i kondycji cery – nawet 2,5 godziny. Jednak otulona cudownymi zapachami kwiatów i olejków oraz ciepłym kocem, szybko tracę poczucie czasu. Początkowo masaż uspokaja – niemal zasypiam, ukojona subtelnymi ruchami i dotykiem. Dopiero stymulacja limfatyczna twarzy, szyi i dekoltu przywraca mi pełnię świadomości: czuję, jak moja skóra staje się wrażliwa i pobudzona. Maska i serum są dla niej błogosławieństwem, a przecież to ciągle nie koniec zabiegu. Kompleksowe napięcie mięśni – znowu od nóg aż po plecy i przedramiona – pomaga mi w całkowicie bezinwazyjny sposób utrzymać błogi stan relaksu, a jednocześnie przyjemnego pobudzenia.
Gabinet Dermiss, znajdujący się obok Centrum Handlowego Zakopianka, to miejsce pięknie urządzone, choć nieco ukryte przed wzrokiem klientów. Warto je odszukać – porcja kojącego dotyku i rewelacyjnie działające kosmetyki zapewniają świetny wygląd i samopoczucie jeszcze przez kilka dni po zabiegu.

Akademia Urody DRMISS, ul. Zakopiańska 62, tel. 12 293 32 84, www.dermiss.pl

Matylda Stanowska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ