Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Oni wiedzą, jak robić internety. 7 niepróżnych i zabawnych instagramów polskich gwiazd

Oni wiedzą, jak robić internety. 7 niepróżnych i zabawnych instagramów polskich gwiazd

Ranking zabawnych Instagramów polskich gwiazd

zabawne instagramy polskich gwiazd

Oni wiedzą, jak robić w internety / fot. Instagram/Aleksandra Domańska, Joanna Koroniewska, Adam Fidusiewicz, Katarzyna Zielińska

Nie tylko selfiakami i lokowaniem produktów Instagram jest przepełniony.  W dobie jednakowych póz, wydymanych ust i haseł motywacyjnych, oni znaleźli oryginalny sposób, na to by się wyróżnić. Jeśli masz trochę czasu do potrwonienia w Internecie, to koniecznie zajrzyj na ich konta. Nas bawią!

 

Kasia Nosowska

Prześmiewcze tutoriale, gdzie piosenkarka prezentuje jak wykonać nienaganny makijaż albo wyśmiewa swoją wyretuszowaną twarz na okładce magazynu, pokazały piosenkarkę z mniej lirycznej i nieznanej dotąd strony. I dobrze. Czasem słońce, czasem deszcz.

View this post on Instagram

No boku człowiek nie wyrwie.. #zmalowanewrota

A post shared by Nosowska (@nosowska.official) on

Aleksandra Domańska

Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi followersami swoim prywatnym życiem u boku tekturowego Ryana Goslinga, porównuje swoje mniej udane stylizacje z modowymi zdjęciami celebrytek i śpiewa rzewne piosenki pączkom, do których ma słabość.

Kasia Zielińska

Fani aktorki uwielbiają zdjęcia z ciemnej, modowej przeszłości [o której wiele gwiazd z rodzimego szołbizu wolałaby zapomnieć] zestawione z fotkami nienagannych stylizacji Jessici Parker. Zielińska z przymrużeniem oka wspomina swoje mniej korzystne ujęcia, udowadniając, że ma dystans do swojego wizerunku.

Magda Gessler

Ten ranking nie mógł by się obejść bez prezentacji konta Magdy Gessler. Polska Królowa Instagrama – piszą opiniotwórcze tytuły. My cenimy restauratorkę za autentyczność, szczerość i besosy.

View this post on Instagram

Na dobranoc … #mg #brsos

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

View this post on Instagram

#zlotr jaka … buziaki #tvn #mgh #besos

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Adam Fidusiewicz

Mam zaszczyt zaprezentować. Od tego zwrotu aktor rozpoczyna opis pod każdym zdjęciem, jakie publikuje. A przyznać trzeba i należy, że Fidusiewicz prowadzi swoje konto nie tylko konsekwentnie, ale i ze zmysłem kopirajterskim. I jest oko na czym zawiesić, a to ważne.

Joanna Koroniewska

Aktorka oprócz chwaleniem się zawodowymi projektami i znajduje czas na korespondencję z mężem. Kiedy Maciej Dowbor opublikował swoje smutne zdjęcie, na którym pozuje z okładką „Faktu” głoszącej, że jego matka zapisała spadek psom i kotom, Joanna błyskawicznie uspokoiła prezentera, pisząc że „teściowa wszystkich przeżyje” i zapewniła, że ukoi go w zaciszu czterech ścian i pozwoli mu kolejny raz nie sprzątać.

View this post on Instagram

Drogi Mężu a Ty znowu o tak ważnych i fundamentalnych i zdecydowanie ważących o losie naszej całej Familii sprawach informujesz mnie w ten sposób… I cóż ja mogę?!? Ja maluczka?! A już normalnie w marzeniach torebkę Chanel kupowałam.. Chciałam Birkin, ale chyba jednak wcale do mnie nie pasuje… No cóż pozostaje mi tylko westchnąć głęboko i smutno … Bo przecież kasa w życiu to podstawa co nie ?! A ja wiem że @katarzyna_dowbor_official i tak nas wszystkich przeżyje więc Twój smutek drogi Maćku niepotrzebny i zbyteczny.. Ukoję go w zaciszu czterech ścian. Dziś wieczorem. Pozwalając Ci kolejny raz nie sprzątać może nawet troszkę popedałować. Wypoć swoje smutki. Wypoć. 🚴‍♂️💪✌️Pozdrawiamy ze spaceru. Twoje Dziewczyny.✌️👍💛 #omg #news #keepsmiling #😂🤣💙

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

View this post on Instagram

Ponieważ mój mąż postanowił przylansować się na moim zdjęciu i zwiększyć sobie zasięgi moim kosztem a poza tym kolejny już dzień dostaję od Was wiadomości, że moje zdjęcie z PRACY i jego „ochy i achy” pod moim adresem właśnie obiegają internet i liczne portale, nie byłabym sobą gdybym przemilczała ten jakże istotny i ważny temat. Po pierwsze i najważniejsze – gdybym wcześniej o tym wiedziała, że @maciej_dowbor tak bardzo to lubi, to oczywiście, jako przykładna żona, non stop ubierałabym się w skórę czy lateks, odkurzając w domu podłogę czy też zmywając naczynia. Jedynie z prasowaniem byłoby kiepsko bo pewnie bym się delikatnie rzecz ujmując upociła 🤦‍♀️ A po drugie, prezentując tutaj Twoje Maćku liczne wcielenia, chcąc Ci odpłacić pięknym za nadobne, zwłaszcza te kobiece wcielenia, śmiem twierdzić, że jestem prawdziwą szczęściarą- która żona jest tak często zaskakiwana??! Chciałam tu wrzucić jakąś seksi fotkę Twoją, ale potem pomyślałam sobie, że oczywistym jest fakt, że to KOBIETA musi błyszczeć w związku więc nawet jeśli wyglądasz wyjątkowo okazale to na całe szczęście NIKT oprócz mnie tego nie widzi i nie zobaczy😂😂😂😂 #dobrazona #zawszeprawdepowie #zonanamedal #medalsamasobiezrobie #tezczasamiwychodzezdomu #pracapozadomempoplaca #✌️👍

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Matylda Damięcka

Kiedyś była Siostrą Knyś, dziś robi grafiki, które trafnie komentują bieżące wydarzenia społeczne. Na Instagramie artystki jest sarkastycznie, minimalistycznie i zawsze w sedno.

View this post on Instagram

” poniedziałek ” #lanyponiedziałek #smingusdyngus

A post shared by Matylda Damięcka (@thegirlwhofellonearth) on

Agna Karasińska

Dziennikarka, która nie boi się stawiania oczywistych pytań, w nadziei na usłyszenie ciekawych odpowiedzi. Profesjonalna artystka życia. Multitaskerka. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów. Nie lubi zdrobnień i brzydkich zdjęć dołączanych do informacji prasowych.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach