Saturday, April 13, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Oni wiedzą, jak robić internety. 7 niepróżnych i zabawnych instagramów polskich gwiazd

Oni wiedzą, jak robić internety. 7 niepróżnych i zabawnych instagramów polskich gwiazd

Ranking zabawnych Instagramów polskich gwiazd

zabawne instagramy polskich gwiazd

Oni wiedzą, jak robić w internety / fot. Instagram/Aleksandra Domańska, Joanna Koroniewska, Adam Fidusiewicz, Katarzyna Zielińska

Nie tylko selfiakami i lokowaniem produktów Instagram jest przepełniony.  W dobie jednakowych póz, wydymanych ust i haseł motywacyjnych, oni znaleźli oryginalny sposób, na to by się wyróżnić. Jeśli masz trochę czasu do potrwonienia w Internecie, to koniecznie zajrzyj na ich konta. Nas bawią!

 

Kasia Nosowska

Prześmiewcze tutoriale, gdzie piosenkarka prezentuje jak wykonać nienaganny makijaż albo wyśmiewa swoją wyretuszowaną twarz na okładce magazynu, pokazały piosenkarkę z mniej lirycznej i nieznanej dotąd strony. I dobrze. Czasem słońce, czasem deszcz.

Aleksandra Domańska

Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi followersami swoim prywatnym życiem u boku tekturowego Ryana Goslinga, porównuje swoje mniej udane stylizacje z modowymi zdjęciami celebrytek i śpiewa rzewne piosenki pączkom, do których ma słabość.

https://www.instagram.com/p/Bru1BkrFyi5/

https://www.instagram.com/p/Bo8ha1mlL84/

Kasia Zielińska

Fani aktorki uwielbiają zdjęcia z ciemnej, modowej przeszłości [o której wiele gwiazd z rodzimego szołbizu wolałaby zapomnieć] zestawione z fotkami nienagannych stylizacji Jessici Parker. Zielińska z przymrużeniem oka wspomina swoje mniej korzystne ujęcia, udowadniając, że ma dystans do swojego wizerunku.

Magda Gessler

Ten ranking nie mógł by się obejść bez prezentacji konta Magdy Gessler. Polska Królowa Instagrama – piszą opiniotwórcze tytuły. My cenimy restauratorkę za autentyczność, szczerość i besosy.

Adam Fidusiewicz

Mam zaszczyt zaprezentować. Od tego zwrotu aktor rozpoczyna opis pod każdym zdjęciem, jakie publikuje. A przyznać trzeba i należy, że Fidusiewicz prowadzi swoje konto nie tylko konsekwentnie, ale i ze zmysłem kopirajterskim. I jest oko na czym zawiesić, a to ważne.

Joanna Koroniewska

Aktorka oprócz chwaleniem się zawodowymi projektami i znajduje czas na korespondencję z mężem. Kiedy Maciej Dowbor opublikował swoje smutne zdjęcie, na którym pozuje z okładką „Faktu” głoszącej, że jego matka zapisała spadek psom i kotom, Joanna błyskawicznie uspokoiła prezentera, pisząc że „teściowa wszystkich przeżyje” i zapewniła, że ukoi go w zaciszu czterech ścian i pozwoli mu kolejny raz nie sprzątać.

Matylda Damięcka

Kiedyś była Siostrą Knyś, dziś robi grafiki, które trafnie komentują bieżące wydarzenia społeczne. Na Instagramie artystki jest sarkastycznie, minimalistycznie i zawsze w sedno.

Agna Karasińska

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ