Saturday, April 13, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Zabawki z bajki „Masza i niedźwiedź”. Zachwyć swoje dziecko!

Zabawki z bajki „Masza i niedźwiedź”. Zachwyć swoje dziecko!

Masza i niedźwiedź to zabawka, która działa na wyobraźnię i uruchamia w dziecku pokłady kreatywności

masza-i-niedzwiedz-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Każdy mały fan bajki „Masza i niedźwiedź” z pewnością bardzo się ucieszy, kiedy otrzyma w prezencie zabawki tematyczne związane z tą bajką. Zabawki Masza i niedźwiedź pozwolą dziecku na swobodną zabawę, w której będzie mogło odtwarzać scenariusze z ulubionych odcinków czy odgrywać scenki dialogowe i przeżywać jeszcze raz najlepsze momenty z bajek. Zabawkami marki Simba zachwyceni będą także rodzice maluchów. Nie tylko będą mieli chwilę dla siebie, ale docenią także niezwykłą estetykę i jakość wykonania produktów

Zabawki Masza i niedźwiedź marki Simba ‒ zaproszenie do domu niedźwiedzia

Dwupoziomowy dom niedźwiedzia to absolutny hit i obowiązkowy prezent dla każdego fana bajki. W zestawie poza domem znajdują się dwie figurki głównych bohaterów bajki, co daje nieskończenie wiele możliwości zabawy, polegającej na odgrywaniu scenek zainspirowanych obejrzanymi przez dziecko odcinkami i przesłuchanymi piosenkami z kreskówki. Zabawka Masza i niedźwiedź ‒ domek niedźwiedzia została bardzo dokładnie i pomysłowo wyposażona w różne ruchome elementy. Dzieciom sprawi frajdę obrotowa lodówka, łóżeczko z przyciskiem sprawiającym, że figurka podskoczy, czy przesuwana zasłona prysznicowa. Niektóre elementy nawet wydają dźwięki ‒ na przykład dzwonek do drzwi. Inny świetny dodatek to linka z przywieszanym koszem, w którym można transportować figurki. Dzięki tej zabawce rzeczywiście będą mogli się wspólnie bawić, tak jak robią to w prawie każdym odcinku animowanego serialu.

Zabawka Masza ‒ coś dla fanów lalek

Większość dziewczynek oglądających bajkę „Masza i niedźwiedź” na pewno zachwyciłaby się na myśl o zabawie swoją własną lalką Maszą. Wśród zabawek Masza i niedźwiedź marki Simba można znaleźć kilka dostępnych wariantów takiej lalki. Lalka Masza reżyserka pozwoli na odtwarzanie szalonych przygód niesfornej bohaterki, która lubi dyrygować zwierzętami i wymyślać dla nich scenariusze zabaw i aktywności. Zabawka Masza przebrana za niedźwiedzia to ciekawe połączenie lalki i pluszaka. Miłe futerko zachęci dziecko nie tylko do zabawy w odtwarzanie i wymyślanie scenek, ale także do głaskania i przytulania Maszy.

 

Przy okazji ta przebrana zabawka nawiązuje także do żartobliwego usposobienia bohaterki i jej psikusów. Wreszcie, jeśli wybierzemy dla dziecka tę lalkę, to otrzyma ono od nas poniekąd dwie zabawki w jednej ‒ w każdej chwili będzie mogło zamienić Maszę w postać niedźwiedzia. Kolejna propozycja zabawki Masza i niedźwiedź Simby to miękka lalka Masza w klasycznej sukience. Zachwyci ona w szczególności wielbicieli tradycyjnie wyglądających lalek i klasycznych rozwiązań. Ta duża lalka, mierząca ok. 40 cm, na pewno ucieszy każdą fankę i fana bajki, sprawdzając się na przykład jako prezent urodzinowy.

Zabawka Masza i niedźwiedź ‒ pomysł na prezent dla małych amatorów gotowania

Ci, którzy oglądali bajkę „Masza i niedźwiedź” doskonale wiedzą o tym, że zarówno tytułowa dziewczynka, jak i zwierzak uwielbiają spędzać czas w kuchni. Masza sprawdza swoje siły w gotowaniu, szykując kaszę, której ogromne ilości zalewają domek niedźwiedzia. Niedźwiedź lubi smakować herbatę, w czym mała żartownisia zwykle mu przeszkadza. Masza, gdyby mogła, to zjadłaby wszystkie słodycze świata.

 

Jeśli mały fan lub fanka tej bajki też lubi się bawić w gotowanie, to kuchnia dla dzieci Masza i niedźwiedź marki Smoby będzie dla niego idealnym wyborem. Ta zabawka Masza i niedźwiedź pozwoli maluchowi nie tylko odtwarzać sceny związane z jedzeniem i pichceniem podpatrzone w bajce, ale także zachęci go do wymyślania własnych zabaw w gotowanie, na przykład w tworzenie własnych przepisów i kompozycji smakowych. Kolorowa kuchnia Smoby jest wyposażona w wiele akcesoriów, które pozwolą na wymyślanie niezliczonych scenariuszy zabaw. Wśród wyposażenia kuchni znajdują się między innymi piekarnik, okap, dwupalnikowa kuchenka, zlewozmywak, kran oraz ekspres do kawy. Dodatkowo w zestawie dziecko znajdzie różne akcesoria kuchenne i naczynia.

Sprawdź także inne zabawki w sklepie Maludas.pl!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ