Saturday, June 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Zaawansowane Serum Age Proteom™ Institut Esthederm ‒ klucz do idealnej cery

Zaawansowane Serum Age Proteom™ Institut Esthederm ‒ klucz do idealnej cery

Ratunek, gdy skóra traci promienny wygląd

Serum

fot. Karolina Grabowska / Pexels

Serum to produkt o bardziej skoncentrowanej formule niż krem. Jego regularnie stosowanie poprawia kondycję skóry, a także może podnieść poziom nawilżenia czy zmniejszyć widoczność oznak starzenia. Zaawansowane serum Age Proteom™ z opatentowaną biotechnologią Age Proteom™ sprawia, że skóra odzyskuje swój naturalny blask i jędrność, a także redukuje zmarszczki. Dowiedz się, jakie ma jeszcze zalety

 

Kiedy warto stosować serum?

Serum to kosmetyk, który zawiera wyższe stężenie substancji aktywnych niż krem. Jeśli potrzebujesz silniejszego działania pielęgnacyjnego, to koniecznie włącz ten rodzaj produktu do swojej codziennej rutyny. Serum charakteryzuje się lekką formułą, dzięki której łatwo nałożysz kosmetyk na skórę.

 

Pamiętaj, aby dobrać serum do potrzeb swojej skóry. Jak wiesz, mogą się one zmieniać pod wpływem różnych czynników zewnętrznych, upływu czasu czy stosowanej pielęgnacji. Jeśli Twoja skóra potrzebuje silnej dawki nawilżenia, sięgnij po kosmetyk zawierający kwas hialuronowy. Chcąc zachować naturalny kapitał młodości, szukaj składników, które chronią przed stresem oksydacyjnym, a także soli mineralnych i innych składników, które zwiększą witalność komórek skóry.

Dlaczego zaawansowane serum Age Proteom™ jest wyjątkowe?

Serum

fot. materiał Partnera

Działając u źródła starzenia się skóry, stworzyliśmy zaawansowane serum, które będzie odpowiedzią na potrzeby związane z upływem czasu. Tak powstała innowacyjna opatentowana biotechnologia Age Proteom™, którą tworzy sześć bakterioruberyn, chroniących białka skóry, a także spowalniających procesy starzenia.

 

Nasze zaawansowane serum poza opatentowaną biotechnologią Age Proteom™ zawiera wyjątkową formułę wody komórkowej, która przypomina naturalnie występującą wodę w ludzkiej skórze. Dzięki temu stymuluje ona mechanizmy komórkowe, sprawiając, że skóra wygląda na młodszą. Woda komórkowa wzmacnia zdolność komórek do walki z procesami starzenia się, sprawiając, że skóra jest w lepszej kondycji, a także wzmacnia działanie składników aktywnych aplikowanych w kolejnych krokach pielęgnacyjnych.

Kto powinien sięgnąć po zaawansowane serum Age Proteom™?

Proces starzenia się skóry jest mocno zależny od jakości proteomu czyli naszych białek, których rola jest bardzo szeroka. Pełnią one m.in. funkcję budulcową jak dobrze znany kolagen i elastyna, ale też enzymatyczną, transportującą czy hormonalną, które są równie ważne w prawidłowym funkcjonowaniu skóry i zachowaniu jej młodego wyglądu. Badania pokazują, że odpowiednia jakość i funkcjonalność wszystkich białek naszej skóry jest kluczem do długowieczności i pozwala spowolonić starzenie nawet dwukrotnie. Nieprawidłowa dieta i styl życia oraz błędy pielęgnacyjne czy narażenie skóry na działanie promieni słonecznych może realnie przyspieszać uszkodzenia w obrębie proteomu naszej skóry a co za tym idzie przyspiesza pojawienie się zmarszczek, utratę owalu twarzy czy tworzenie się zmian pigmentacyjnych.

 

Białka z których zbudowana jest skóra, podlegają wielu zmianom na przestrzeni lat. Utrzymanie ich w dobrej kondycji pozwala skórze dłużej zachować młodszy wygląd. Zaawansowane Serum Age Proteom™ dzięki opatentowanej biotechnologii Age Protem™ chroni wszystkie białka skóry, poprzez działanie antyoksydacyjne specyficzne da białek, nawet 100 razy mocniejsze niż znane do tej pory antyoksydanty oraz poprzez ochronę chaperon-like, opiekuńczą i stabilizującą strukturę białek. Zaawansowane serum Age Proteom™ działa u źródła starzenia się skóry spowalniając starzenie oraz redukując widoczne oznaki starzenia się takie jak zmarszczki, utrata blasku czy brak jędrności.

 

Sięgnij po serum, jeśli zauważysz na swojej skórze oznaki, jak utrata jędrności, zmarszczki, opadający owal czy szary odcień. Kosmetyk chroni przed skutkami negatywnego działania wolnych rodników tlenowych, których nadmierna ilość prowadzi do stresu oksydacyjnego. Kosmetyk zachowuje strukturę białek, zmniejszając ich wrażliwość na utlenianie, a także wykazuje silniejsze działanie antyoksydacyjne niż znane przeciwutleniacze.

 

Nakładaj serum na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Wystarczy kilka kropli produktu, które delikatnie rozprowadź po ich powierzchni. Po całkowitym wchłonięciu kosmetyku możesz nałożyć krem dobrany do potrzeb Twojej skóry. Dzięki temu szybciej zaobserwujesz pozytywne efekty działania kosmetyków. Stosuj serum dwa razy dziennie, rano i wieczorem lub tylko podczas jednej rutyny pielęgnacyjnej.

Jakie działania poprawiają kondycję skóry?

Sama pielęgnacja często nie da tak spektakularnych efektów, jak kompleksowe podejście. Chcąc zadbać o kondycję skóry, zadbaj o codzienną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Krem nakładaj codziennie rano, przed wyjściem na zewnątrz. Nie zapominaj o uszach i szyi. W upalne dni chroń również oczy, nosząc okulary przeciwsłoneczne lub nakrycie głowy.

Pamiętaj, że duże znaczenie dla wyglądu skóry ma dieta. Warto, aby była bogata w sezonowe warzywa i owoce, chudy nabiał, mięso i ryby. Te ostatnie są doskonałym źródłem kwasów omega-3, których ludzki organizm nie jest w stanie samodzielnie wyprodukować. Jedz je przynajmniej 1-2 razy w tygodniu. Nie zapominaj także o nawodnieniu swojego organizmu. Pij wodę małymi łykami, przez cały dzień. Możesz nadać jej smaku, dodając imbir, liść mięty czy owoce cytrusowe.

 

Sprawdź stronę https://esthederm.pl/ i odkryj również inne produkty Institut Esthederm, zapraszamy!

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ