Sunday, June 23, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Za nami pierwszy miesiąc konkursu „Stylowe Zakupy”

Za nami pierwszy miesiąc konkursu „Stylowe Zakupy”

Podsumowanie marcowe projektu Stylowe zakupy.

fot. materiał prasowy

Minął pierwszy miesiąc konkursu „Stylowe Zakupy”. Zobaczcie jak Dorota Wróblewska podsumowała zgłoszone stylizacje.

Naszym celem jest znaleźć osoby, obok których nie przejdziemy obojętnie. Ważna jest wiarygodność, styl, swoboda oraz znajomość własnej sylwetki. Jak się okazuje nie jest to proste zadanie, bo wiele stylizacji jest pozowanych. Brakuje im lekkości i naturalnego podejścia do mody.

Spośród wielu zgłoszeń wybrałam tylko dwie stylizacje, które zwróciły moją uwagę. Jedna z nich zostanie nagrodzona. Obie Panie przełamały klasykę odrobiną ekstrawagancji. Połączenie trendów, kobiecości i elegancji.

Warto wiedzieć, że elegancja to nie tylko sposób ubierania się, ale również kształtowania swojego otoczenia. Elegancki wygląd zależy od ubioru, ale również od sposobu jego noszenia, od tego w jakim stopniu pasuje do kontekstu, w którym noszący go człowiek się pojawia.

Elegancki wygląd zależy też od sylwetki, postawy, sposobu poruszania się, gestykulacji, mimiki. Duży wpływ na odbiór mają dodatki, które podkreślają charakter.

Stylizację miesiąca wygrała Pani Ewelina. Klasyczny płaszcz, błękitna koszula i szary kapelusz, który dyskretnie przełamuje klasyczny styl.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Drugą osobą, która zwróciła moją uwagę jest Monika.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Dorota Wróblewska
www.dorotawroblewskablog.pl
www.facebook.com/blogDW

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ