Thursday, April 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Za małe buty? – nic straconego! – Sarafis.pl radzi

Za małe buty? – nic straconego! – Sarafis.pl radzi

Zobaczcie nasze sprawdzone sposoby na rozbicie za małych butów.

Problem za małych butów dotyczy w znacznej większości kobiet, gdyż mężczyźni rzadko trafiają na buty, które koniecznie muszą mieć bez względu na rozmiar… Zamawiając buty przez Internet, bez uprzedniego mierzenia, często zdarza się, że mają one wkładkę pasującą na osoby o mniejszym rozmiarze stopy. Oczywiście możemy zwrócić je do sklepu, jednak czasami albo nie mamy na to ochoty, nie chcemy marnować pieniędzy na ponowną wysyłkę lub po prostu jest to ostatnia para kupiona na wyprzedaży… co wtedy? Zobaczcie nasze sprawdzone sposoby na rozbicie za małych butów.

7-sposobow-na-za-male-buty7 sposobów na za małe buty

Góra lodowa

Jak głosi plotka rozreklamowany przez Panią domu bezbolesny sposób na rozciągnięcie za małych butów. Do butów należy włożyć woreczki wypełnione wodą. Jak to działa? Woda zmieniając stan skupienia zwiększa swoją objętość, a co za tym idzie rozciąga automatycznie buty. Tak przygotowane buty wystarczy włożyć do zamrażarki i poczekać aż zadziała fizyka. Po wyjęciu z zamrażarki należy wyjąć woreczki z lodem i założyć natychmiast buty i nosić je do czasu, aż osiągną pokojową temperaturę.

Młotek w dłoń

Bardzo starym jednak wciąż dobrym sposobem jest użycia młotka, którym w sensie dosłownym rozbijemy zbyt małe obuwie. Sprawdza się on jednak głównie z problemem obcierania butów – gdy zbyt twardy tył buta powoduje bolesne odciski. Młotek w dłoń i oklepujemy buty!

Poczytaj mi

Dobrym sposobem na rozbicie butów jest wypchanie ich strzępkami gazet. Wiemy, nikt nie będzie niszczył swoich ulubionych czasopism, jednak stare gazety nadają się do tego idealnie. Porwij je dokładnie na kawałki, zemnij i wypchaj nimi szczelnie buty. Musisz zrobić to bardzo dokładnie, aby magazyny nie tylko wypełniały buty, ale dosłownie się z nich wylewały. Pozostaw buty na przynajmniej pół doby i poczekaj na efekt.

Masochiści

Dla masochistów, którzy nie boją się żadnego bólu, a boją się niekonwencjonalnych metod, proponujemy rozbijanie butów naturalnym sposobem. Cóż, należy po prostu założyć zbyt małe buty na stopy i chodzić w nich do czasu, aż powiększą się o jeden rozmiar. Na buty działa naturalne ciepło ludzkie oraz nacisk ciała na stopę. Bardzo bolesny sposób, jednak albo ryzyko albo ból.

Jeśli chcecie przeczytać dokładny opis pozostałych metod na powiększenie za małych butów zapraszamy do pełnej wersji tekstu na naszej stronie http://sarafis.pl/sarafis-pl-radzi/blog.html

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Kacperek 20 czerwca, 2016

    Można oczywiście korzystać z takich rozwiązań jak alkohol, woda, gazety itp., osobiście jednak rekomendujemy zainwestować w prawidła do obuwia. Nie dość, że pomagają w rozbiciu za ciasnych butów to dodatkowo chronią je przed zniszczeniem. Idealnie sprawdzają się w przypadku przemoczonego obuwia, ponieważ chronią go przed zmianą kształtu. Jeżeli już zdecydujemy się na prawidła – polecamy zainwestować w prawidła drewniane. Ich ceny wahają się w przedziale od 50 do 80 zł, niemniej jednak jest to zakup na lata, który pomoże rozbić i zadbać o wszystkie buty.

  • i99bet 25 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Find More here to that Topic: miastokobiet.pl/za-male-buty-nic-straconego-sarafis-pl-radzi/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ