Monday, July 22, 2024
Home / Kultura  / Z „Miastem Kobiet” na Kraków Business Run

Z „Miastem Kobiet” na Kraków Business Run

Chcesz pobiec w Kraków Business Run? Jeszcze nie jest za późno!

3/5 drużyny MK. Od lewej: BasiaFijał, Aneta Pondo, Agna Karasińska / źródło: Instagram/miastokobiet_mk

W tym roku w Krakowie padł absolutny rekord. Rejestracja zawodników na Kraków Business Run trwała jedynie 896 sekund, co oznacza, że zainteresowanie charytatywnym biegiem biznesowym z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tegorocznej edycji Kraków Business Run uczestnicy pomogą wrócić do aktywnego życia Agnieszce Rundsztuk i Rafałowi Idzikowi. Chcesz pobiec, ale myślisz, że już za późno? Nic straconego!

Bieganie nigdy nie było fajniejsze! / fot. materiały prasowe

Bieganie nigdy nie było fajniejsze! / fot. materiały prasowe

Do startu, który w siedmiu polskich miastach nastąpi 4 września 2016 roku o godz. 10, zostało jeszcze trochę czasu. Dlatego jeśli chcesz podjąć wyzwanie i pobiec dla siebie i innych, ale w twojej firmie zabrakło miejsc w drużynie, nie zdążyłaś się zarejestrować lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, zapraszamy do nas.
„Miasto Kobiet” będzie miało silną reprezentację – oprócz zawodniczek z redakcji mamy miejsca dla 15 kobiet, które chcą wziąć udział w biegu. Zamierzamy wystawić łącznie cztery zespoły. Chcesz do nas dołączyć? Nie przeraża cię dystans 3,8 km? Oto cztery proste kroki:

1. Regularnie przychodź na bezpłatne treningi pod okiem zawodowych lekkoatletów, Kasi i Maćka Samborskich. W każdy wtorek o godz. 19.30 spotykamy się przed wejściem głównym do parku Jordana. Podczas treningów, pod nadzorem trenerki personalnej specjalizującej się w aktywności kobiet, szlifujemy naszą kondycję, poprawiamy wydolność i technikę po to, by bieganie stało się przyjemnością.
2. Dołącz do naszej społeczności na FB i grupy wsparcia dla biegaczek „Miasto Kobiet Biega”.
3. Napisz na adres agnakarasinska@miastokobiet.pl, dlaczego chciałabyś wziąć udział w Kraków Business Run.
4. Kiedy stworzymy drużyny, spotkamy się w redakcji „Miasta Kobiet”, by się lepiej poznać.

W drużynie „Miasta Kobiet” pobiegną:
Aneta Pondo (redaktor naczelna i kapitan drużyny), Barbara Fijał (menadżerka ds. kluczowych klientów), Anna Górecka (specjalistka ds. reklamy), Agna Karasińska (redaktor prowadząca portal) oraz Małgorzata Majewska (felietonistka, dziennikarka, autorka książki Przepis na bieganie /wyd. Znak/)

3/5 drużyny MK. Od lewej: BasiaFijał, Aneta Pondo, Agna Karasińska / źródło: Instagram/miastokobiet_mk

3/5 drużyny MK. Od lewej: Basia Fijał, Aneta Pondo, Agna Karasińska / źródło: Instagram/miastokobiet_mk

Czekamy na Ciebie!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ