Tuesday, June 25, 2024
Home / Kultura  / Koncert Ygora Przebindowskiego w Czułym Barbarzyńcy odwołany

Koncert Ygora Przebindowskiego w Czułym Barbarzyńcy odwołany

29 maja w środę o godz. 19.00 Czuły Barbarzyńca, KBF, Krakowski Festiwal Filmowy oraz RMF Classic zapraszają na koncert tria Ygora Przebindowskiego. Artysta zaprezentuje: Powidoki – muzykę do nienakręconego filmu

Powidoki – muzyka do nienakręconego filmu

Fot. materiał prasowy

29 maja w środę o godz. 19.00 Czuły Barbarzyńca, KBF, Krakowski Festiwal
Filmowy oraz RMF Classic zapraszają na koncert tria Ygora Przebindowskiego. Artysta zaprezentuje: Powidoki – muzykę do nienakręconego filmu… Będzie to wydarzenie towarzyszące Krakowskiemu Festiwalowi Filmowemu.

Powidoki – muzyka do nienakręconego filmu

Fot. materiał prasowy

Powidoki – muzyka do nienakręconego filmu… to nastrojowa, akustyczna muzyka pełna filmowych tematów oraz ciepłych brzmień żywych instrumentów. Nasz gość – Ygor Przebindowski  to muzyk, kompozytor i producent. Jest absolwentem Instytut Jazzu w katowickiej Akademii Muzycznej. Z pasją tworzy muzykę teatralną i filmową. Na stałe współpracuje z reżyserką Agnieszką Glińską i Teatrem Dramatycznym. W latach 2007-2011 był realizatorem i współtwórcą licznych projektów muzycznych, z których ostatnią produkcją jest płyta Kamili Kraus pt. Brajlem, wydana w październiku 2010 r. przez Wydawnictwo Luna.

Na deskach Teatru Studio można obecnie posłuchać i zobaczyć jego najnowszą kreację muzyczną do spektaklu Sąd Ostateczny Ödön von Horváth’a właśnie w reżyserii Glińskiej. Przebindowski jest także autorem muzyki do spektakli teatralnych: The Glass MenageriePippi pończoszankaWiedźmyLulu na moście20-lecie wolnej PolskiKubuś fatalista i jego panPętlaAntoineIluzjeAnna Karenina. Skomponował także muzykę do filmów: ObokDotknięcieInternoChwilaLunatycyZwykła historia,

Przebindowski pracuje z takimi artystami jak: Edyta Geppert, Halina Mlynkova, Martyna Jakubowicz, Reni Jusis, Michał Urbaniak czy Ania Dąbrowska.

Zespół wystąpi w składzie: Ygor Przebindowski — piano Fryderyk Młynarski — perkusja Marcin Murawski — kontrabas.

Bilety w cenach: 
25 zł — normalny
20 zł — studencki

Do nabycia w Czułym Barbarzyńcy przy ul. Powiśle 11. Rezerwacji można dokonać drogą mailową: krakow@czuly.pl

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ