Tuesday, June 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Yeedi 2 hybrid – robot sprzątający dla zabieganych

Yeedi 2 hybrid – robot sprzątający dla zabieganych

Poznaj możliwości robota sprzątającego Yeedi 2 hybrid

robot sprzatajacy yeedi 2 hybrid dziecko na podlodze pies corgi

Yeedi 2 hybrid to ciche urządzenie, doskonałe do domu z dziećmi i zwierzętami / fot. materiały prasowe

Czujesz, że brakuje ci czasu? Co jeżeli powiemy ci, że odkurzanie nie należy już do twoich obowiązków domowych? Zobacz, jakie możliwości oferuje robot sprzątający Yeedi 2 hybrid i sama zadecyduj, co zrobisz z wolnym czasem

Cichy i inteligentny

Yeedi 2 hybrid to robot sprzątający, który jednocześnie odkurza i mopuje powierzchnię twojego domu. Akumulator o pojemności 5200 mAh pozwala na aż 200 minut sprzątania bez ładowania. Po ewentualnym rozładowaniu robota – wznowi on pracę po naładowaniu w miejscu, w którym ją zakończył. Yeedi 2 hybrid korzysta z Visual Mapping Technology, dzięki której tworzy mapę twojego domu oraz ścieżki, które skracają czas sprzątania. Aplikacja Yeedi pozwoli ci stworzyć indywidualny plan sprzątania i wybrać obszary, które chcesz odkurzyć, a dzięki sterowaniu głosowemu Amazon Alexa i Google Home Assistant szybko porozumiesz się ze swoim robotem.

Co znajduje się w opakowaniu?

W opakowaniu znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do rozpoczęcia pracy robota. Poza robotem sprzątającym Yeedi 2 hybrid, zawiera ono między innymi stację dokującą z zasilaczem i pojemnikiem na schowanie wystającego kabla, 2 sztuki szczotek bocznych i jedną szczotkę główną. Znajdziesz tam także pięć ściereczek czyszczących, jedną ściereczkę czyszczącą zmywalną do mopa, pojemnik na kurz, zbiornik wody i szczotkę nieplączącą. Wydajny filtr HEPA i filtr piankowy również zawarte w zestawie są łatwe do wyczyszczenia, a po ich zużyciu – możliwe do wymiany. W opakowaniu znajduje się też instrukcja obsługi oraz aż 24-miesięczna gwarancja.

kobieta na lozku dziecko na podlodze yeedi 2 hybrid

Po zakończonym sprzątaniu robot sam wraca do stacji dokującej / fot. materiały prasowe

Wygląd ułatwiający użytkowanie…

Yeedi 2hybrid jest robotem o wymiarach 35×35 centymetrów. Jego wysokość to zaledwie 7,7 cm, co pozwala mu łatwo zmieścić się pod kanapami. Robot waży 5,23 kg, dominujące kolory to czerń i biel. Dobra jakość wykonania i lekko ogumowana okolica czujnika zbliżeniowego sprawiają, że robot bezpiecznie może poruszać się w pobliżu ścian i przedmiotów. Z tyłu montowany jest pojemnik na wodę, pod którym znajduje się szmatka. Korzystając z aplikacji możesz dozować poziom jej namoczenia. W górnej części znajduje się kamera Visual SLAM, która umożliwia tworzenie mapy przestrzeni domowej – dodatkowo zabezpieczona szybką. Robot posiada też wiele czujników, które zabezpieczają go przed upadkiem ze schodów, a także wskaźnik stanu akumulatora. Części wymienne czy dodatkowe akcesoria można dokupić w sklepie Yeedi.

…I piękne wnętrze

Pojemność baterii Yeedi 2 hybrid to 5200 mAh, a siła ssania – 2500 Pa, która nie generuje dużego hałasu – dźwięk robota niemalże zlewa się z otoczeniem. Pojemnik na pył ma głębokość 430 ml, z kolei na wodę – 240 ml. Należy opróżniać je po każdym użyciu, szczególnie zbiorniczek z wodą – jeżeli tego nie zrobisz, robot przypomni ci o tym sam, komunikując się głosowo. Koła robota pozwalają na jego wjazd na przeszkody o wysokości nawet 2 centymetrów. Włącznik robota i przycisk aktywacji Wi-Fi znajdują się pod górną pokrywą. Yeedi 2 hybrid przez Wi-Fi łączy się z aplikacją Yeedi, w której możesz skonfigurować wszystkie jego dodatkowe funkcje.

Aplikacja – wykorzystaj pełen potencjał

Po konfiguracji urządzenia, dalsze instrukcje pojawiają się w aplikacji oraz poprzez komunikaty głosowe. Yeedi 2 hybrid potrzebuje kilku próbnych przejazdów aby dobrze zmapować   dom. Po ustaleniu mapy, która twoim zdaniem będzie odpowiednia, zatwierdź ją, a robot będzie się do niej stosował przy kolejnych sprzątaniach. Podczas działania robota wyczyszczony obszar na mapie domu zamalowuje się na niebiesko w realnym czasie sprzątania. Zarządzanie mapą pozwala także na ustalenie kolejności porządkowania pomieszczeń oraz skracanie czasu odkurzania.

W aplikacji możesz też sprawdzić zużycie szczotek i filtrów, stworzyć mapy pomieszczeń, harmonogram wyjazdów z bazy czy ustawić tryb cichy i nie przeszkadzać. Przydatne jest także ustawianie wirtualnych ścian – możesz nimi odgrodzić np. dywany podczas mopowania podłogi. Możliwe jest też ustalenie dwóch okrążeń domu podczas jednego sprzątania oraz zmiana siły ssania.

aplikacja yeedi 2 hybrid

Aplikacja pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału robota Yeedi 2 hybrid / fot. materiały prasowe

W dniach 23-29.05.2021 producent oferuje specjalne ceny na roboty sprzątające Yeedi na Allegro:

Yeedi 2 hybrid: https://allegro.pl/oferta/yeedi-2-hybrid-robot-odkurzacz-sprzatajacy-2500pa-10544245928  

Yeedi k650: https://allegro.pl/oferta/yeedi-k650-robot-odkurzacz-sprzatajacy-mopowanie-10543824907 ) 

 

Oraz na Aliexpress:

Yeedi k650: https://pl.aliexpress.com/item/1005001598943430.html

Yeedi 2 hybrid: https://pl.aliexpress.com/item/1005002109760667.html

Roboty wysyłane są w ciągu 2 dni z magazynu w Polsce, z gwarancją 24 miesiące.

 

 

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ