Sunday, April 11, 2021
Home / Uroda  / Trendy  / Yasmeen – perfumeria orientalna

Yasmeen – perfumeria orientalna

Yasmeen - pierwsza w Polsce perfumeria orientalna, specjalizująca się w sprzedaży luksusowych pachnideł z Bliskiego Wschodu. Przeniesie Was w zmysłowy i eteryczny świat legendarnego Orientu.

Yasmeen – pierwsza w Polsce perfumeria orientalna, specjalizująca się w sprzedaży luksusowych pachnideł z Bliskiego Wschodu. Przeniesie Was w zmysłowy i eteryczny świat legendarnego Orientu. Przywiedzie na myśl egzotyczne miejsca, gdzie świat wydaje się barwniejszy, a kolory i zapachy są bardziej intensywne.

 

Rasasi Insherah Gold

Zdjęcie 1 z 6

fot.Yasmeen

 

W ofercie perfumy tradycyjne oraz w postaci olejków zapachowych, idealnie nadające się na prezent. Bajkowe flakony i bogato zdobione opakowania każdemu przypadną do gustu. Gwarantujemy szeroki wybór oryginalnych i trwałych zapachów, dzięki którym poczujecie się wyjątkowi. Nasze perfumy cechuje różnorodność zawartych w nich składników, dzięki czemu każdy znajdzie interesujące go nuty: świeże, słodkie, owocowe, kwiatowe, drzewne, korzenne i wiele innych. Szeroki wachlarz cenowy, specjalna oferta luksusowa dla najbardziej wymagających, sprzedaż próbek w różnych pojemnościach oraz pakowanie prezentów, to tylko nieliczne zalety zakupów w Yasmeen.

Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji. Podarujcie swym bliskim odrobinę Orientu!

Perfumeria Yasmeen, ul. Krakowska 5, tel. 884 606 346. 

Więcej informacji na stronie: www.yasmeen.pl, sklep internetowy: http://sklep.yasmeen.pl/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach