Monday, June 24, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Zdążyć przed latem. Twój indywidualny program wyszuplający

Zdążyć przed latem. Twój indywidualny program wyszuplający

Nowoczesna kosmetyka wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i oferuje: Dermomasaż, Bańkę Chińską oraz Mezoterapię Mikroigłową. Każdy z tych zabiegów stosuje się w zwalczaniu cellulitu i niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, a wybór jednej z metod powinien być dostosowany

XIAO Studio Masażu i Urody / fot. materiał prasowy

XIAO Studio Masażu i Urody / fot. materiał prasowy

Każda z Nas chciałaby mieć piękną, jędrną skórę i wyglądać cudownie. Na każdym kroku pojawiają się kolejne przeszkody, a najbardziej uprzykrzającymi dolegliwościami stały się cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Spędzają one sen z powiek nie jednej z nas. Pozbycie się ich wymaga z naszej strony wielu działań.

Nowoczesna kosmetyka wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i oferuje: Dermomasaż, Bańkę Chińską oraz Mezoterapię Mikroigłową. Każdy z tych zabiegów stosuje się w zwalczaniu cellulitu i niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, a wybór jednej z metod powinien być dostosowany zarówno do indywidualnych preferencji , jak i do kondycji skóry i problemu. W naszym gabinecie pomożemy Ci dobrać odpowiednią dla Ciebie metodę.

XIAO Studio Masażu i Urody / fot. materiał prasowy

XIAO Studio Masażu i Urody / fot. materiał prasowy

Każdy z zabiegów wpływa na redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry i zwiększenie jej elastyczności oraz poprawę ogólnej kondycji. Widocznie redukowane są również obrzęki powodowane zastojami limfatycznymi. W przypadku mezoterapii mikroigłowej mamy również możliwość redukcji widoczności blizn i rozstępów. Krótko o każdym z proponowanych zabiegów:

– Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem (powodującym zassanie fałdy skóry) z rolowaniem ruchomymi rolkami

– Zabieg usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, uaktywnia rozkład tkanki tłuszczowej w głębokich warstwach skóry oraz odbudowuje strukturę skóry. Szerokie oddziaływanie na skórę, pozwala uzyskać świetne rezultaty w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry.

Seria zabiegów pozwala odzyskać skórze elastyczność, jędrność i piękny blask. Należy przeprowadzać zabiegi 2 razy w tygodniu (maksymalny odstęp to 7 dni, czyli 1 x na tydzień), a zauważalne zmniejszanie cellulitu osiąga się po 8-10 zabiegach. Pierwsze efekty widać już po 2-3 zabiegach.

Skóra uzyskuje ładny, napięty wygląd oraz jest przyjemna i gładka w dotyku.

XIAO Studio Masażu i Urody / fot. materiał prasowy

XIAO Studio Masażu i Urody / fot. materiał prasowy

Bańka Chińska

Technika masażu bańką chińską, zaczerpnięta z medycyny ludowej (Tradycyjnie bańki chińskie stosowane były przy przeziębieniach), coraz częściej jest wykorzystywana, jako element masażów i zabiegów kosmetycznych.

Masaż modelujący bańkami chińskimi działając poprzez podciśnienie pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych, a ponadto pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii i toksyn, które są jednym z głównych przyczyn powstawania cellulitu (oprócz gromadzącej się nierówno tkanki tłuszczowej). Powodując przesięk przez ściany komórkowe i rozbicie komórek tłuszczowych wspomaga redukcję widoczności cellulitu, ujędrnia skórę i poprawia jej ogólny wygląd.

Seria, to 10 zabiegów, wykonywanych przeciętnie 2 x w tygodniu (maksymalny odstęp pomiędzy zabiegami to 7 dni). Pierwsze efekty widoczne są już po 3 zabiegach.

Mezoterapia Mikroigłowa

Mezoterapia Mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację. Sama nazwa wskazuje, że podczas zabiegu wykonywane są mikro nakłucia i to one odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Dodatkowo, podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalne substancje odżywcze, dzięki którym skóra odzyskuje jędrność, a cellulit i tkanka tłuszczowa ulegają redukcji.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest sterylny i bezpieczny (każda klientka posiada swój sterylny dermo-roller z mikroigłami). Polecany jest dla każdej osoby, która pragnie skutecznie walczyć z uporczywym cellulitem, złogami tłuszczowymi lub redukować rozstępy. Zabieg, co ciekawe, wykonać można na każdej części ciała.

Seria to 4- 8 zabiegów wykonywanych 1 x w tygodniu. Ilość zależy od stanu skóry oraz jej reakcji na wprowadzane substancje.

Zbliża się lato. Zapraszamy do naszego gabinetu wszystkie Panie, które chciałyby przed nadchodzącymi wakacjami poprawić kondycję swojej skóry. Pomożemy dobrać indywidualne, dedykowane rozwiązanie, które wspomoże przedurlopowe wysiłki i pozwoli pozbyć się niechcianych defektów na dłuższy czas!

XIAO- Studio Masażu i Urody Aleja Armii Ludowej 15 (domofon 1601) (róg Polnej, obok Metro Politechnika), Warszawa; tel. 698 116 544 kontakt@studio-masazu.eu

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.studio-masazu.eu

Oceń artykuł
2 komentarze
  • unicc cm 20 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More on that Topic: miastokobiet.pl/xiao-studio-masazu-i-urody/ […]

  • sahabat qq 5 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on that Topic: miastokobiet.pl/xiao-studio-masazu-i-urody/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ