Monday, May 27, 2024
Home / Seks  / Wyznaj miłość w nietypowy sposób!

Wyznaj miłość w nietypowy sposób!

Już 20 sierpnia obchodzić będziemy Dzień wyznawania miłości. Może warto przygotować na tę okazję coś niecodziennego?

Już 20 sierpnia obchodzić będziemy Dzień wyznawania miłości. To idealny moment, żeby powiedzieć naszej drugiej połówce jak bardzo jest dla nas ważna i co do niej czujemy. Może warto przygotować na tę okazję coś niecodziennego?

13MON

„Kocham cię…”
Ile związków, tyle pomysłów na wyznanie miłości. Kiedy jest idealna pora na wypowiedzenie „kocham cię”? Tego z dużą dozą prawdopodobieństwa nie wiedzą nawet małżonkowie z długoletnim stażem. Kiedy jednak wyczujemy, że warto określić to co czujemy do drugiej osoby, można pomyśleć o nieco bardziej kreatywnym sposobie wyrażenia emocji.
1. Malarz słowa – w świecie, w którym do komunikacji używamy aplikacji mobilnych, zapominamy o instytucji, jaką jest klasyczny list. Kilka słów płynących prosto z naszego serca, zostanie z pewnością lepiej przyjętych, kiedy nasza druga połówka przeczyta je napisane własnoręcznie na kartce papieru, nie na ekranie smartfona.

2. Na pilota – technologia idzie do przodu, dlaczego więc nie iść razem z nią? W historii zdarzało się żeby oświadczyny, czy zwykłe „kocham cię” było komunikowane za pomocą banneru przyczepionego do samolotu. A może warto skusić się na nieco mniejszy samolot – dron, który wyląduje on koło naszej wybranki z kwiatami? O takim wyznaniu miłości z pewnością będzie głośno!

3. Gotowanie – czasami mawiamy: „Facet, który twierdzi, że miejsce kobiety jest
w kuchni nie wie co z nią robić w sypialni”. Mało rzeczy tak zbliża jak tworzenie czegoś wspólnie, od zera. Warto do menu włączyć afrodyzjaki np. ostrygi lub banana w czekoladzie. Szczególnie to drugie danie powinno rozpalić Waszą wyobraźnię, a przecież konsumpcja nie musi ograniczać się tylko do stołu.

4. Zostań reżyserem – jeżeli już musisz cały czas używać swojego smartfona, wykorzystaj go z pożytkiem dla swojego związku. Nagraj krótki film dla swojej drugiej połówki i wyślij go, nawet w środku dnia. Nic tak nie rozweseli, jak miłosne wyznanie w czasie ciężkiej lub nudnej pracy. Z duża dozą prawdopodobieństwa podziękowania za takie wyznanie nie będą miały końca.

5. Bądź Świętym Mikołajem – oczywiście nie dosłownie, ale małe prezenty, połączone z wyznaniem „kocham cię” zbliżą Was jeszcze bardziej. Co może być takim prezentem? Zdecydowanie coś, co druga połówka lubi. Film, płyta ulubionego zespołu, a może warto pomyśleć o wspólnych przyjemnościach i zaproponować szaleństwa z użyciem żeli intymnych np. Durex Play? Liczba pomysłów jest nieskończona.

15MON_W3_FB

To tylko kilka propozycji sposobów na spędzenie Dnia wyznawania miłości. Najwięcej pomysłów jest w Waszych głowach, bo to Wy znacie najlepiej swoją drugą połówkę. Warto postarać się bardziej niż zwykle. Nie macie nic do stracenia, a możecie jeszcze bardziej rozpalić ogień w Waszym związku!

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ