Thursday, April 25, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Ocal wspomnienia od zapomnienia

Ocal wspomnienia od zapomnienia

Wyjazdy wakacyjne, uroczystości rodzinne, miłe chwile z ukochaną osobą, chcesz utrwalić swoje wspomnienia?

Zachować wspomnienia? To prostsze niż myślisz. / fot. materiał prasowy

Czy wiesz, że Twoje fotografie na płycie CD przetrwają tylko kilkanaście lat? Tymczasem wywołane w postaci odbitek lub w formie stworzonej samodzielnie fotoksiążki, zostaną z Tobą na zawsze – stanowiąc wspaniałą pamiątkę.

Zachować wspomnienia? To prostsze niż myślisz. / fot. materiał prasowy

Zachować wspomnienia? To prostsze niż myślisz. / fot. materiał prasowy

Wakacyjna podróż, rodzinne przyjęcie, zaręczyny, ślub czy urodziny dziecka – to tylko niektóre z wydarzeń, podczas których nieodłącznie towarzyszy nam aparat fotograficzny. Setki wykonanych wówczas zdjęć zgrywamy najczęściej na płyty CD, zapominając, że ich żywotność wynosi tylko kilkanaście lat. Jeśli zechcemy obejrzeć zdjęcia po dłuższym czasie może czekać nas niemiła niespodzianka. Istnieją jednak rozwiązania, dzięki któremu nie tylko uwiecznisz wspomnienia z najpiękniejszych chwil na zawsze, ale nadasz im także wyjątkowo piękną oprawę…

Szczególnie efektowną formą oprawy zdjęciowych wspomnień stanowi personalizowana fotoksiążka. To niepowtarzalny fotoalbum szyty na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Do każdego zdjęcia możesz dodać inspirujący cytat, bądź inny, dowolnie wybrany przez Ciebie tekst. Podczas tworzenia swojego albumu możesz wybierać także z szerokiej gamy teł, ramek, czy clipartów. Jedynym ograniczeniem w kreowaniu fotoksiążki jest Twoja kreatywność i własne upodobania.

Fotoksiążka może być:

– pamiątką z wakacji

– pamiątką z ważnego wydarzenia: ślubu, chrzcin, komunii, urodzin

– portfolio modelki/fotografa

– autorską książką kucharską

– menu restauracji

– prezentacją Twojej firmy

– pamiątką ze szkolnych lat

– i czymkolwiek sobie wymyślisz!

 

Gotowa fotoksiążka będzie niepowtarzalną pamiątką, do której ze wzruszeniem wrócisz po latach. Fotoalbum, wykonany według Twojego autorskiego pomysłu, będzie stanowić również piękny prezent dla najbliższych. Bogata oferta fotoksiążek w cenach już od 44,90 dostępna jest w serwisie empikfoto.pl: www.empikfoto.pl/oferta,fotoksiazki.

Swoje fotografie możesz wywołać także w formie tradycyjnych odbitek, które – włożone w zdobione ramki – będą pięknym akcentem dekoracyjnym Twojego domu. Do wyboru na www.empikfoto.pl/oferta,odbitki masz odbitki w różnorakich rozmiarach (od klasycznych 9×13 i 10×15, poprzez zdjęcia panoramiczne, na formatach XXL kończąc). W zależności od Twoich upodobań odbitki mogą zostać wydrukowane na papierze fotograficznym matowym, błyszczącym, jedwabistym, bądź błyszczącym.

Nie pozwól, by Twoje najważniejsze wspomnienia odeszły w niepamięć. Nadaj im wyjątkową oprawę już dziś.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ