Thursday, June 20, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Wyszczupleć przez weekend!

Wyszczupleć przez weekend!

Czy to możliwe, aby przez weekend stracić rozmiar czy dwa? I w poniedziałek wrócić do pracy z nową sylwetką? Takie pytanie często zadają kobiety aktywne, zainteresowane usunięciem tkanki tłuszczowej. Jeśli fitness i dieta nie dają

Dr Ilona Osadowska / fot. archiwum własne

Dr Ilona Osadowska / fot. archiwum własne

Czy to możliwe, aby przez weekend stracić rozmiar czy dwa? I w poniedziałek wrócić do pracy z nową sylwetką? Takie pytanie często zadają kobiety aktywne, zainteresowane usunięciem tkanki tłuszczowej. Jeśli fitness i dieta nie dają oczekiwanych efektów, szukamy niezawodnej metody, która pozwoli nam rozstać się z najbardziej nawet opornymi poduszkami tłuszczowymi.

Kobieca tkanka tłuszczowa różni się męskiej nie tylko ilością, ale także sposobem budowy. Jest ona kilkukrotnie trudniejsza do samodzielnego zredukowania. Stosując podstawowe metody wyszczuplające, jak fitness czy lekka dieta, często nie jesteśmy w stanie pozbyć się poduszek tłuszczu w niektórych okolicach. Zazwyczaj doskwierają nam one na brzuchu, biodrach, udach i kolanach. Często także w okolicy talii, ramion i podbródka.

Najnowsze metody medycyny estetycznej oferują bardzo interesujące i przyjazne rozwiązania dla kobiet pragnących szybko i niekłopotliwie poprawić linię ciała. Najwyżej ceniona jest minimalna urazowość, uniknięcie znieczulenia ogólnego oraz ładne efekty, rozumiane jako naturalna i gładka linia ciała bez nierówności czy ubytków. Liczy się także krótki czas pobytu w klinice oraz możliwość szybkiego powrotu do normalnej aktywności po zabiegu.

Wszystkie te atuty posiada nowa metoda liposukcji wodnej Body Jet. Zabieg ten będzie odpowiedni dla tych osób, które chcą pozbyć się możliwie dużej ilości tłuszczu lub chciałyby ponownie wykorzystać usunięty tłuszcz, np. do odbudowania piersi. Przebieg zabiegu jest bowiem tak delikatny, że większość wypłukiwanych komórek tłuszczowych pozostaje nieuszkodzona. Dzięki temu możemy je wykorzystać do powtórnego podania. Własny tłuszcz jest najwspanialszym wypełniaczem dla kobiet np. po mastektomii lub o bardzo drobnych piersiach, pragnących niewielkiego do umiarkowanego powiększenia biustu. Własny tłuszcz nie jest alergizujący, a po ukrwieniu i przyjęciu przez organizm pozostanie w nim na zawsze. Delikatne działanie Body Jet ułatwia także uzyskanie ładnej i równej powierzchni skóry po zabiegu. Kolejnym atutem jest wywoływanie efektu obkurczenia skóry. Jej nadmiar był dotychczas największym zmartwieniem pacjentek decydujących się na duże zabiegi liposukcji klasycznej, np. brzucha.

Dr Ilona Osadwoska

***

Dr Ilona Osadowska / fot. archiwum własne

Dr Ilona Osadowska / fot. archiwum własne

Metoda dostępna jest w klinikach dr Ilony Osadowskiej.

Warszawa ul. Tarczyńska 20, Poznań ul. Morawskiego 2c, Szczecin, al. Piastów 30

Zapraszamy również na stronę www.dr-osadowska.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ