Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Wystający brzuszek skryjesz pod spódnicą

Wystający brzuszek skryjesz pod spódnicą

Dlaczego tak wiele kobiet w Polsce unika spódnic jak ognia? Przecież to jedne z najwygodniejszych ubrań, które ponadto dodają wdzięku i uroku.

Dlaczego tak wiele kobiet w Polsce unika spódnic jak ognia? Przecież to jedne z najwygodniejszych ubrań, które ponadto dodają wdzięku, uroku i oczywiście przyciągają męskie spojrzenia. Nawet kobiety o pięknych, długich nogach potrafią znaleźć wymówki, by nie nosić spódnic. Rzecz jasna, spodnie są wygodne i również pozwalają ukryć to i owo, jednak zdecydowanie bardziej, nam kobietom, służą spódnice. Jeśli rezygnujemy z nich, bo na naszym brzuszku pojawiła się niechciana oponka, to dobierając odpowiedni krój spódnicy, bez problemu ją zamaskujemy.

Fashion Style. Happy Young Shopper in Contrast Striped Grey Skirt. Movement

Ważne abyśmy same wiedziały, wybierając się na zakupy, jaki krój spódnicy jest dla nas odpowiedni. / fot. materiał prasowy

Na początek kilka wskazówek

Jeśli Twój brzuszek jest dość duży, to wybieraj spódnice zapinane z boku. Lepiej unikać wszelkiego rodzaju większych zapięć z przodu czy wiązania spódnicy, bo przez to dodajemy sobie kilka kilogramów. Unikajmy spódnic plisowanych i nazbyt rozkloszowanych, nie służą one kobietom o sylwetce jabłka. Produkujący spódnice damskie skupiają się na różnych kobiecych sylwetkach, dlatego wybór w sklepach jest dość duży. Ważne abyśmy same wiedziały, wybierając się na zakupy, jaki krój spódnicy jest dla nas odpowiedni. Istotny jest również rozmiar spódnicy, powinien być idealnie dopasowany do sylwetki. Nie może być za mała, gdyż ściskając nas w pasie uwydatni wszystkie fałdki tłuszczu. Nie może być również za duża, bo zyskamy na wielkości.

Z obniżonym lub podwyższonym stanem

Jeśli masz oponkę to powinny Cię zainteresować bardzo kobiece spódnice, a zarazem modne w ostatnim czasie. Jeśli zdecydujemy się na spódnicę z podwyższonym stanem, to najlepszym rozwiązaniem będzie ołówkowa spódnica do kolan bądź nieco powyżej. Spódnice z podwyższonym stanem ukryją niechcianą oponkę na brzuszku i wysmuklą sylwetkę. Wystarczy dobrać jeszcze odpowiednie buty. Drugim rodzajem spódnic polecanym kobietom o wystającym brzuszku, są te z obniżoną talią. Absolutnie nie mogą być za małe, gdyż uwydatnią się wszystkie fałdki tłuszczu. Raczej unikaj spódnic z elastycznym pasem, gdyż również sprawią, że fałdki będą widoczne.

W kwestii kolorystyki pozostaje duża dowolność. Nie zamykaj się tylko na ciemne kolory, sugerując się wyszczuplającą mocą. Odpowiedni krój sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej i bardziej kobieco.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Bianca 15 sierpnia, 2019

    Bardzo trafne porady. Nie ma chyba nic gorszego jak bezradność w tak ważnej kwestii jak nasz wygląd. Na całe szczęście pomysłów można znaleźć dość dużo, chociaż do końca nie zapewnią takich reultatów jak odpowiednia dieta w połączeniu z zestawem ćwiczeń. Niestety nie każda z nas ma na tyle wolnego czasu na jej przestrzeganie więc trzeba sobie jakoś radzić 🙂 Na rynku można znaleźć coś takiego jak bielizna modelująca . W dużym skrócie pozwala ona na optyczne poprawienie naszej figury. W zależności od tego jaki rodzaj jej wybierzmy, możemy liczyć nawet na „pozybcie się” do 10 kilogramów. Najłatwiej jest dobrać ją w taki sposób by wyszczuplić nasz brzuch. Każda figura jest odrobinę inna dlatego idealnym miejscem na otrzymanie bardziej szczegółowych porad może być sklep z taką bielizną. Wymieniać możnaby dużo przykładków jak Gatta gdzie osoba zajmująca się danym działem będzie miała odpowiednią wiedzę na ten temat. Wybierajmy produkty wysokiej jakości bo zwyczajnie starczą nam na dłużej.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ