Sunday, May 26, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Meble i akcesoria  / Wysokiej jakości zlewozmywaki ‒ poznaj polską markę Sinkquality

Wysokiej jakości zlewozmywaki ‒ poznaj polską markę Sinkquality

Element wyposażenia kuchni, o którym nie wolno zapomnieć

Zlewozmywaki w różnych kolorach

fot. materiał Partnera

Marzy Ci się nowoczesna i funkcjonalna kuchnia? Lubisz zmywać i chcesz posiadać zlew najwyższej jakości? Producentów zlewozmywaków jest naprawdę wielu. Wybór jednego z nich nie jest więc łatwy. Jednakże, jeżeli szukasz akcesoriów kuchennych polskiej marki, której produkty są najwyższej jakości, powinieneś swe oczy skierować ku Sinkquality

 

Dlaczego warto zaufać marce Sinkqality?

Sinkquality, jak sama nazwa wskazuje, to jakość zlewu. Jest to polska marka, która może się pochwalić wyjątkowymi produktami, na które gwarancja użytkowania to minimum 10 lat. Firma istnieje już dość długo na rynku. W jej szeregach są ludzie z pasją i miłością do rzeczy pięknych. Nie można też zapomnieć o funkcjonalności, której ich produktom na brakuje.

 

Firma specjalizuje się w dystrybucji, głównie zlewozmywaków granitowych oraz baterii. Są to akcesoria kuchenne, które wyróżniają się na tle konkurencyjnych marek, o czym będzie mowa w dalszej części artykułu.
Nowoczesne rozwiązania to również główna cecha SinkQuality. Wizerunek firmy opiera się na klasycznym i nowoczesnym designie asortymentu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, ekipa wykwalifikowanych doradców udzieli Ci niezbędnych informacji i pomoże w dokonaniu wyboru. Baza klientów Sinkquality wciąż się powiększa. Zadowolenie z zakupów jest najlepsza reklamą marki.

Zlewozmywak reklama

fot. materiał Partnera

Nowoczesne zlewozmywaki granitowe

W ofercie Sinkquality znajdują się wysokiej jakości zlewozmywaki granitowe. Ich design wpisuje się w styl nowoczesny, klasyczny, czy skandynawski. Znajdują zastosowanie zarówno w dużych, jak i małych kuchniach ‒ oferta obejmuje różne rozmiary. Są to zlewy wpuszczane w blat ‒ bardzo wygodna opcja. Sam granit to mieszanka kruszywa i żywicy, co skutkuje dużą odpornością na zarysowania i wysoką temperaturę. Zlewozmywaki Sinkquality bardzo łatwo się czyści. Niektóre modele znajdują się w zestawie z baterią. W asortymencie oprócz modeli w kolorze klasycznej czerni, jest również biały zlewozmywak Sinkquality, który idealnie współgra z jasnym kolorem mebli i drewnianym blatem.

 

Zlewozmywaki wyposażone są w ociekacz lub dodatkową, nieco mniejszą komorę. Są też modele jednokomorowe. Zlewy są głębokie i gwarantują całkiem sporą przestrzeń. Wyposażone są w syfony, które zajmują niewiele miejsca. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoliło na stworzenie wyjątkowej jakości zlewozmywaków.

 

Przeczytaj: Jaki zlewozmywak — granitowy, kompozytowy, czy stalowy?

Eleganckie i nowoczesne baterie kuchenne

Dopełnieniem granitowych zlewozmywaków są baterie kuchenne. Wszystkie modele w ofercie sklepu mają wyjątkowy i niepowtarzalny design. W tym dziale króluje czerń, złoto i chrom. Baterie są różnych rozmiarów. W każdym kranie zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby ich użytkowanie było łatwe i przyjemne, a żywotność długoletnia. Zawierają obrotowe wylewki, niektóre z nich są wyciągane, co ułatwia proces zmywania. Wybrane modele wyposażone są w perlator, który napowietrza wodę, co gwarantuje mniejsze zużycie wody i równomierny jej strumień. Są też krany naścienne i stojące ‒ każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. W sklepie znajdziesz również pozostałe niezbędne akcesoria, jak dozowniki na mydło, czy automatyczne syfony.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ