Sunday, May 26, 2024
Home / Moda  / Wysokie trampki w letnich stylizacjach

Wysokie trampki w letnich stylizacjach

Wysokie trampki pasują do jeansów, sukienek, ale także sukien i strojów bardziej oficjalnych

Kobieta w wysokich tramkach Converse opiera nogi o szklaną powierzchnię

Wysokie trampki dla pań to buty całkowicie funkcjonalne i wygodne / fot. materiały prasowe

Wraz z nastaniem lata z półek na buty wyciągamy trampki jako uniwersalne i lekkie obuwie na tę porę roku. Na trampkach w lecie nigdy się nie rozczarujemy – trampki stanowią świetny kompromis między wygodą, użytecznością i elegancją

Trampki za kostkę dla pań

Wysokie trampki należy traktować jako wariant tego typu obuwia. Są sznurowane w okolicach kostki, w niektórych modelach nawet ponad kostką. Dobrze utrzymują stopę, pozwalają na stawianie zdecydowanych i odważnych kroków, są wyjątkowo wygodne i widziane dobrze właściwie we wszystkich stylizacjach. Panie często zakładają takie trampki do jeansów, sukienek, ale także sukien i strojów bardziej oficjalnych, np. mogą nosić je w biurze, choć wysokie trampki nie będą najlepszym pomysłem np. w sytuacji ślubu. Poza tym trudno jest znaleźć podobne okoliczności, kiedy wysoko wiązane trampki nie byłyby na miejscu. Tym bardziej, że łatwo przebiera się w ofertach tych modnych butów – można zdecydować się na konkretny styl, w jakim mają być utrzymane nasze trampki.

Znajdujemy bowiem wśród nich trampki całkowicie białe, wykonane z materiału, skórzane, na podeszwach niskich i wysokich, czasem wyjątkowo proste, czasem odważniejsze kolorystycznie i designersko. Wybór zależy wyłącznie od nas, ponieważ nie tyle jest ważne jakie trampki wybierzemy, co fakt, że będą to właśnie wysokie trampki. W tej dziedzinie, gdziekolwiek tylko trampki będą stosowne – czyli przy większości codziennych sytuacji – tam możemy zamanifestować ich noszeniem pewien styl, który sklasyfikujemy jako jeden z wiodących obecnie trendów w modzie obuwia dla pań. Trampki noszą zarówno kobiety bardzo młode, ale także dorosłe panie, które chcą wyglądać modnie.

Wysokie trampki damskie

Wysokie trampki dla pań to buty całkowicie funkcjonalne i wygodne. Dobrze współgrają z innymi elementami ubioru, od bluz sportowych do sukienek okazyjnych. Tego się właśnie dziś poszukuje: połączenia luzu z elegancją. Wychodząc z domu w trampkach pokazujemy, że nie wszystko bierzemy śmiertelnie poważnie, że potrafimy się bawić i mamy do siebie samych dystans. Trampki to pewien wybór stylistyczny, obecnie powszechnie uznawany właściwie wszędzie.

Jednym słowem: nosząc trampki wpisujemy się w pewną kulturę. Jej składnikami będą: nawiązanie do kultury młodzieżowej, okazywanie dobrego smaku oraz zachowywanie się swobodnie i bezpretensjonalnie. To wszystko może nam się kojarzyć z noszeniem trampek. Są one typowym wytworem i stylizacją kultury współczesnej, która chce łączyć użyteczny minimalizm z szykiem i wielkomiejską klasą. Dlatego odbiorcami tego rodzaju obuwia są najczęściej ludzie nowocześni i nadążający za współczesnymi trendami.

CCC – tu kupuje się prawdziwe trampki

Godnym polecenia sprzedawcą wszelkich rodzajów trampek jest sklep CCC, który zarówno w wersjach stacjonarnej i online olśniewa bogactwem oferty: https://ccc.eu/pl/damskie/buty/trampki. Znani producenci, sprawdzone wzory i ceny na każdą kieszeń czynią to miejsce wartym odwiedzenia. Możemy tam zaopatrzyć się w dosłownie każdy rodzaj trampek i nie przepłacać, za to mieć pewność, że nabywamy buty stylowe i markowe, w których po prostu dobrze będzie się chodzić i wyglądać.

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ