Sunday, April 14, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Wyprzedaże – nie daj się zwariować

Wyprzedaże – nie daj się zwariować

Jak nie zwariować i robić zakupy z głową podczas gorącego okresu wakacyjnych wyprzedaży?

Dla miłośników shoppingu oraz mody rozpoczął się jednej z najbardziej wyczekiwanych momentów w ciągu roku – okres wyprzedaży! Witryny niemal wszystkich sklepów w galeriach handlowych informują nas o posezonowej obniżce cen. Jak nie zwariować i robić zakupy z głową podczas gorącego okresu wakacyjnych wyprzedaży? Poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek od stylistów Galerii Mokotów.

wyprzedaże r

WAŻNE, aby jeszcze przed płatnością w sklepie upewnić się, że zakupiony towar będziesz mogła swobodnie zwrócić w przeciągu kilku dni od zakupu. / fot. materiał prasowy

Przegląd szafy

Zanim wyruszysz na zakupy dokładnie przyjrzyj się dotychczasowej zawartości swojej garderoby. Zastanów się nad tym, czego ci brakuje oraz co koniecznie powinno znaleźć się w twojej szafie. Dzięki temu unikniesz sytuacji, kiedy na półce znajdzie się kolejna para takich samych jeansów, lub zbyt ciasna sukienka.

Postaw na ponadczasowość

Mała czarna, dopasowane jeansy, skórzana ramoneska – to części garderoby, które nigdy nie wyjdą z mody i każda kobieta powinna mieć je w swojej szafie. Nie kieruj się jedynie aktualnymi trendami, podczas sezonowych obniżek warto wybrać rzeczy, które będą również modne w przyszłym i jeszcze następnym sezonie.

Ponowna przymiarka

Po kilku godzinach od powrotu do domu ponownie przymierz wszystkie zakupione rzeczy. Być może pod wpływem emocji oraz zakupowego szaleństwa stałaś się właścicielką rzeczy, która nie do końca wpisana jest w Twoje modowe gusta. WAŻNE, aby jeszcze przed płatnością w sklepie upewnić się, że zakupiony towar będziesz mogła swobodnie zwrócić w przeciągu kilku dni od zakupu.

Nie kieruj się ceną

Styliści Galerii Mokotów zwracają też uwagę na to, że wyprzedaże to okres, w którym możesz zakupić najmodniejsze ubrania w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Najważniejsze jest jednak to, abyś była zadowolona z najnowszego zakupu, a nowy nabytek nie wylądował na dnie szafy lecz służył Ci podczas zbliżającego się sezonu, dlatego cena powinna być ostatnią rzeczą, którą kierujesz się przy wyborze nowego outfitu.

Przede wszystkim pamiętaj, że zakupy do przyjemność! Rób je z głową i korzystaj z promocji jakie oferują sklepy modowe i galeria handlowe.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ