Friday, June 21, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Wyprzedaż w Intenso

Wyprzedaż w Intenso

Wielobarwne kolekcje luksusowych włoskich marek Polini i Coccinelle już w zasięgu ręki! Krakowski butik Intenso zaprasza na letnią wyprzedaż, a w niej nawet do 40% obniżek cenowych na kolekcje obu marek.

Wielobarwne kolekcje luksusowych włoskich marek Polini i Coccinelle już w zasięgu ręki! Krakowski butik Intenso zaprasza na letnią wyprzedaż, a w niej nawet do 40% obniżek cenowych na kolekcje obu marek.

 

Coccinelle

Zdjęcie 1 z 14

Torebki i akcesoria Coccinelle dostępne są w butiku INTENSO

 

COCCINELLE WIOSNA-LATO 2012

Kolekcja Coccinelle wiosna-lato 2012 to minimalistyczny design. Projektanci skupili się na metalowych detalach i wykończeniach. Wszystkie te elementy wykonane są z niezwykłą starannością.  Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka kolekcja wydaje się dość chłodna to w gruncie rzeczy ma w sobie wiele subtelności i kobiecego uroku.

Torby wykonane w wysokiej jakości skór, przeznaczone są na różne pory dnia. Miękkie torby z gatunku „Maxi” zaspokoją potrzeby kobiet aktywnych w ciągu dnia. Mają kształty worków i są przeznaczone do noszenia na ramię. Te inne z gatunku kopertówek idealnie sprawdzą się na wieczór.

W kolekcji pojawiają się ażury, zrównoważone patchworki,  a także kontrasty pomiędzy matowymi i błyszczącymi tkaninami. Torby z nowej kolekcji stawiają na skórę jedwabiście gładka i aksamitnie miękka. Obok niej równie często pojawia się kolorowa skóra „saffiano”.

Wiosna i lato w Coccinelle oszałamia kolorem. Gama odcieni jest bardzo szeroka. Od ciepłych, beżowych, pomarańczowych, poprzez zieleń, limonkę, aż po chłodne odcienie niebieskiego.

 

 

POLINI WIOSNA-LATO 2012

Kolekcja Polini wiosna-lato 2012 powstała pod znakiem ekspresji barwNicholasa Kirkwooda, twórcę kolekcji, zainspirowała tętniąca życiem rzeczywistość Riwiery Francuskiej i jej krajobrazy.

Kolor to jeden z fundamentów kolekcji. Uwydatniają go materiały, z których wykonana jest kolekcja. Uwypuklają lakierowane skóry, których wycięcia układają się w kształt grafik kojarzonych z efektami postrzegania w formacie 3D. Kontrastują z nim skóry pytona i krokodyla, a także rafia i spleciona trawa. Rafia i trawa to skojarzenia z espadrylami.  To jednoznaczne odwołanie do pełnego lekkości rozumienia sposobu  życia na Riwierze latem. To także estetyczne zaskoczenie i nowe definiowanie luksusu.

 

Butik INTENSO – Kraków, Galera Kazimierz

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ