Wednesday, April 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Znajdź swoją wymarzoną suknię ślubną

Znajdź swoją wymarzoną suknię ślubną

Poczuj się wyjątkowo tego dnia!

Czy wymarzona suknia ślubna istnieje? / fot. materiały prasowe

Wymarzony mężczyzna jest? Jest! Piękny pierścionek zaręczynowy odnalazł wybrankę serca? Odnalazł! Przygotowania ruszyły. Sala weselna, Kościół, zaproszenia, muzyczna oprawa i ona. Jedyna w swoim rodzaju, która ma olśnić, zadziwić, wzruszyć. Wymarzona suknia ślubna. Jak taką znaleźć?

Czy wymarzona suknia ślubna istnieje? / fot. materiały prasowe

Czy wymarzona suknia ślubna istnieje? / fot. materiały prasowe

Pewnie wielokrotnie słyszałaś, że wymarzona suknia ślubna to jak Kielich Świętego Graala. Ktoś kiedyś o niej słyszał, ale gdzie się znajduje… cóż, to już ciężko określić. Przymierzasz wiele ciekawych propozycji, po pewnym czasie gubisz się, zastanawiasz się, ale do Twojego ideału jej daleko. Koniec z tym mitem, czas przygotować i opracować plan działania, dzięki któremu znajdziesz swoją wymarzoną i idealną suknię ślubną.

Styl wesela. Suknia powinna zostać dopasowana do wystroju i klimatu w jakim zostanie urządzona sala weselna. Warto również zwrócić uwagę czy jeden z najważniejszych dni w życiu spędzasz z gronem najbliższych czy też wyprawiacie huczne, duże wesele. Jeżeli będzie eleganckie, spokojne warto pomyśleć o prostej i klasycznej sukni. Decydując się na huczne świętowanie, możesz zaszaleć – kryształki, połysk, gorsety dozwolone. Nie możesz zapomnieć również o porze roku. Jeżeli wybraliście zimę to koniecznie musisz mieć coś ciepłego do zarzucenia na siebie. Nie może być Ci zimno. Podróży poślubnej z gorączką chyba nie chcesz spędzać?

Cena. To od niej tak naprawdę zależy jaką suknię wybierzemy. Kredyt warto wziąć na dom, albo nawet samochód, ale niekoniecznie na ślubną odzież. Pamiętaj, że to nie tylko za suknię przyjdzie Ci zapłacić. To jeszcze welon, buty, biżuteria, które przy okazji muszą komponować się ze stylem sukni. Zaplanuj swój wydatek. Oszacuj ile możesz przeznaczyć, zaznaczając pewne cenowe widełki. Dzięki temu przeznaczony budżet okaże się po prostu dobrą inwestycją. Ceny rozpoczynają się od 1000 zł, a kończą… cóż wcale się nie kończą. Kwota jaką przyjdzie zapłacić tak naprawdę zależy od upodobań panny młodej.

Sylwetka. Suknia ślubna nie może ograniczać ruchów, czy nawet kwestii związanej z oddychaniem. Masz się czuć w niej swobodnie. Powinna podkreślać Twoje atuty, którymi chcesz się pochwalić. Masz długie nogi, postaraj się je wyeksponować. Chcesz zakryć ramiona, ponieważ nie jest to Twoja najlepsza partia? Długie koronkowe rękawy powinny ukryć to, przez co czujemy się niepewnie. Najpopularniejsze fasony to: klasyczny, styl księżniczki, syrena, w kształcie litery „A”, prosty oraz empire. Jeżeli poszukujesz sukni, ale nie wiesz jaka jest dla Ciebie odpowiednia skorzystaj z serwisu Wedding.pl. Na stronie znajduje się wiele katalogów sukien ślubnych, które są aktualnymi kolekcjami producentów z różnych zakątków świata. Twój gust będzie zdecydowanie usatysfakcjonowany.

Skoro o guście mowa – nie wybieraj czegoś co nie jest zgodne z Twoim charakterem i wartościami jakimi się kierujesz. Warto aby sukienka podkreślała Twój życiowy optymizm, wysublimowaną elegancję, w której na co dzień się odnajdujesz. Jesteś nieśmiała? Nie wybieraj sukienki, która jest krzykliwa. Postaw na coś delikatnego i klasycznego.

Taki plan z pewnością pomoże w podjęciu decyzji! Najlepiej skorzystać ze starych, sprawdzonych sposobów i wypisać sobie wszystkie elementy na kartce. Poszukując sukni w Internecie czy salonach, noś ją zawsze przy sobie. Będzie Twoim mądrym doradcą, dzięki któremu znajdziesz wymarzoną suknię ślubną.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • jolka 5 czerwca, 2017

    Moją wymarzoną jest to od VP z ul. Okrzei w Warszawie. 🙂

  • Kacper 18 marca, 2019

    Wybór sukni ślubnej to nie łatwe zadanie. Często dziewczyny popełniają błędy i wybierają nieodpowiednią suknię do swojej sylwetki. Dobrze, że powstają takie artykuły bo mogą pomóc dziewczynom w wyborze odpowiedniej sukni.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ