Monday, April 15, 2024
Home / PARTNER MK  / Wykończenie mieszkania pod klucz – sprawnie i szybko!

Wykończenie mieszkania pod klucz – sprawnie i szybko!

Po pierwsze kupić, po drugie wykończyć

wykończenie mieszkania

fot. Ralph Ravi-Kayden / Unsplash

Wykończenie mieszkania pod klucz, zwłaszcza gdy jest to pierwsze mieszkanie,  często generuje w różnego rodzaju pułapki, które czyhają w kuchni i łazience. Z położeniem paneli w pokojach i malowaniem ścian poradzi sobie każdy, nawet bez doświadczenia. Jak sprawnie i szybko wykończyć mieszkanie kupione w stanie deweloperskim? Gdzie znaleźć odpowiednią ekipę remontową, która dotrzymuje przyjętych terminów? Przede wszystkim, jak nie przepłacać za naprawę popełnionych przez fachowców błędów?

 

Mieszkanie w stanie deweloperskim czy pod klucz?

Na rynku pierwotnym dostępne są zarówno mieszkania w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz. Co dokładnie oznacza status stan deweloperski? Według przyjętej definicji jest to określenie podstawowej i najtańszej wersji lokalu, jaki można kupić na rynku pierwotnym. Pokoje i pozostałe pomieszczenia w takim stanie nie nadaje się jeszcze do bezpośredniego zamieszkania. Lokal jest przygotowany przez firmę budowlaną do wykończenia, które leży po stronie nowego właściciela.

 

Dobór odpowiednich materiałów, stolarki, armatury łazienkowej, baterii, urządzeń AGD do kuchni, oświetlenia, wykończenia ścian, podłóg, a wcześniej projekt, kosztorys i koordynację można zlecić profesjonalistom, którzy zaplanują i zrealizują wykończenie mieszkania pod klucz kompleksowo.

Wykończenie mieszkania pod klucz – kompleksowe podejście i profesjonalna obsługa

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, koordynatorom, architektom i projektantom oraz kosztorysantom klienci zyskują profesjonalną obsługę, oraz kompleksowe podejście do zadania. Przede wszystkim liczy się fachowa wiedza, znajomość dostępnych produktów i doboru najbardziej odpowiednich materiałów wykończeniowych do potrzeb lokatorów. Dla ułatwienia współpracy i usprawnienia procesu obsługi wprowadzono pakiety wykończeniowe. To jedna z najlepiej przygotowanych i najbardziej kompleksowa propozycja wykończenia mieszkania pod klucz na rynku polskim.

dom mieszkalny

fot. Luke van Zyl / Unsplash

Cztery pakiety wykończeniowe do wyboru:

 

Pakiet COMFORT
Pakiet SILVER
Pakiet GOLD
PLATINUM INDIVIDUAL

Pakiety wykończeniowe COMFORT

Klienci mają do wyboru pakiety, różniące się między sobą zakresem prac, a także rodzajem zastosowanych w pokojach, kuchni, łazience i przedpokoju materiałów. Rozwiązanie to pozwala na precyzyjne założenie budżetu przeznaczonego na nowy projekt, remont lub adaptację. Prace można zlecić w nowym mieszkaniu w stanie deweloperskim, a także zakupionym na rynku wtórnym z drugiej ręki. Pakiety można ze sobą mieszać, a także uzupełniać o dodatkowe prace instalacyjne lub tapety, okładziny, czy zabudowy meblowe i meble wolnostojące. Wszystko odbywa się bez pomyłek i bez kosztownego naprawienia niedociągnięć!

 

Pakiet COMFORT to wygodne rozwiązanie dla klientów chcących zaaranżować mieszkanie na własny użytek lub na wynajem. Kalkulacja obejmuje wykończenie mieszkania pod klucz (z jedną łazienką) na powierzchni większej niż 47 m2. Jeżeli lokal jest mniejszy, prace wyceniane są indywidualnie na podstawie przedstawionego rzutu mieszkania. Pakiety są pomocne w wykończeniu mieszkania bez błędów. W taki sposób można zrealizować wszystkie swoje marzenia i potrzeby całej rodziny w funkcjonalny i przemyślany sposób.

 

Partnerem materiału jest redNet Dom.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ