Saturday, June 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Wyjazdy dla kobiet – odpoczynek z dala od codziennych ról i obowiązków

Wyjazdy dla kobiet – odpoczynek z dala od codziennych ról i obowiązków

Relaks i rozwój w kobiecym gronie

Pani ma relaks

fot. Aleksandra Świstow, Anna Werstak

Wyobraź sobie, że nic nie musisz, a wszystko co Cię otacza ma służyć Twojemu relaksowi i przyjemności. Że czujesz się zaopiekowana, wypoczęta, zainspirowana i nakarmiona dobrocią na wszelkich płaszczyznach. Brzmi jak piękny sen? Możesz go ziścić jadąc na weekend dla kobiet!

 

Podaruj sobie czas, gdy nie musisz być mamą, żoną, pracowniczką ani szefową. Czas, gdy możesz stawiać swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Wybierz wyjazd dla kobiet, na którym nauczysz się lepiej odpoczywać i zrelaksujesz się blisko natury.

 

Letnie wyjazdy dla kobiet z Pani ma relaks

Pani ma relaks to cykl autorskich wydarzeń organizowanych przez kobiety dla kobiet. Starannie wybieramy miejsca na nasze kobiece warsztaty – są to malownicze siedliska zatopione w zieleni, położone w najpiękniejszych zakątkach Polski. Serwujemy pyszną, sezonową kuchnię, a nasze programy wypełnione są różnorodnymi aktywnościami, takimi jak: joga dla początkujących w różnych stylach, ćwiczenia oddechowe, warsztaty redukcji stresu, medytacje, warsztaty rękodzielnicze, zielarskie, wiankowe, aromaterapii, różnorodne relaksacje i akupresura, masaże dźwiękiem, wykłady o intuicyjnym odżywianiu, zdrowym śnie czy etycznym podróżowaniu.

fot. Aleksandra Świstow, Anna Werstak

Codzienny bezpośredni kontakt z przyrodą to nieodłączny element kobiecych weekendów Pani ma relaks, gdyż jest on niezbędny dla naszego dobrostanu fizycznego i psychicznego. Natura nas wspiera, uspokaja, zakotwicza w teraźniejszości, napełnia energią, leczy, dlatego organizujemy spływy kajakowe i kąpiele leśne shinrin yoku, chodzimy boso po trawie i gdy jest taka możliwość, prowadzimy zajęcia na zewnątrz – w pięknych altanach i bajkowych ogrodach.

Zapraszamy na letnie wyjazdy dla kobiet:

• 30 maja-2 czerwca – relaksujący długi weekend dla kobiet w luksusowym siedlisku Nad Rogalami na Mazurach Garbatych,
• 7-9 czerwca – inspirujący weekend dla kobiet w Willi Bizorenda w okolicach Kielc,
• 21-23 czerwca – relaksujący kobiecy weekend w Przystanku Gorzelnia na Mazowszu,
• 1-7 lipca – wakacje dla kobiet „Podróż do SIEBIE” w Domu Przebudzeń w Beskidzie Małym,
• 11-14 lipca – kojący wyjazd dla kobiet w Namaste Jamno koło Częstochowy,
• 18-21 lipca i 1-4 sierpnia – relaksujące kobiece wyjazdy w Witramowie na Mazurach.

wyjazdy dla kobiet

fot. Aleksandra Świstow, Anna Werstak

Wakacje dla kobiet z Pani ma relaks to gwarancja błogiego relaksu, rozwoju osobistego w atmosferze otwartości, przyjemności dla ciała, głowy i duszy oraz nowych, inspirujących znajomości.

 

Sprawdź pełen kalendarz wydarzeń na stronie Pani ma relaks.

 

Dla czytelniczek „Miasta Kobiet” przewidziałyśmy rabat 100 zł na wszystkie letnie wyjazdy Pani ma relaks – wystarczy, że wpiszesz następujący kod w formularzu zapisu:

Kod rabatowy: MiastoKobiet100

Dlaczego wybrać weekend dla kobiet z Pani ma relaks?

fot. Aleksandra Świstow, Anna Werstak

Jesteśmy nie tylko specjalistkami od dobrostanu, ale też doświadczonymi przedsiębiorczyniami i certyfikowanymi instruktorkami. Kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm organizacji, komfort i bezpieczeństwo uczestniczek, ekologię naszych działań i etykę pracy. Wspieramy kobiece biznesy, zatrudniamy lokalne rękodzielniczki, artystki, kucharki i trenerki.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów i eventów dla Klientów prywatnych i biznesowych, co poświadcza, między innymi, wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki. Zapewniamy ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestniczek, bierzemy pod uwagę kondycję zdrowotną i uwzględniamy specjalne diety.

 

• Rozwój – organizujemy autorskie, inspirujące, nietuzinkowe warsztaty rozwojowe.

• Ruch – praktykujemy różne style jogi oraz inne formy ruchu i pracy z ciałem.

• Relacje – celebrujemy kobiecość w atmosferze wzajemnego szacunku i otwartości.

• Relaks – uczymy odpoczynku i czerpania energii z kontaktu z naturą.

Akademia relaksu – dbamy o dobrostan pracowników

Jeśli szukasz rozwiązań wellbeingowych dla swojego biznesu lub chciałabyś przekonać pracodawcę do dobrostanowych warsztatów i wyjazdów integracyjnych – zapraszamy do współpracy z naszą Akademią relaksu.

ot. Aleksandra Świstow, Anna Werstak

• Warsztaty rozwojowe – inspirujące, autorskie, twórcze warsztaty pobudzające wrażliwość, kreatywność, poczucie sprawczości, umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.
• Wyjazdy integracyjne – relaksujące wyjazdy blisko natury, wypełnione inspirującymi warsztatami i różnorodnymi praktykami pracy z ciałem, oddechem i świadomością.
• Inspirujące spotkania – prelekcje i spotkania z inspirującymi, doświadczonymi mówcami. Historie dodające otuchy i siły do działania, praktyczna wiedza podana w nietuzinkowy sposób.
• Praca z ciałem i oddechem – medytacja, relaksujące ćwiczenia oddechowe i różne formy ruchu w Twoim biurze: joga, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, łagodny stretching, automasaż i inne.

 

Zapraszamy!

Aleksandra Świstow & Anna Werstak
Pani ma relaks, Akademia relaksu

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
top
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ