Friday, December 3, 2021
Home / Kultura  / Dołącz do Wenusjanek w Weekend…

Dołącz do Wenusjanek w Weekend…

...brakuje nam jeszcze Ciebie! Powiedz koleżankom, że Wyjazdowe Wenusjanki już 9-11 maja, w malowniczych okolicach Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie.

Maj sprzyja wyjazdom, piknikom i grillom, dlatego też organizatorki konferencji pt. Wenusjanki przygotowały coś specjalnego dla chętnych Pań. Jeśli chcesz aktywnie wypocząć, dowiedzieć się o trendach w pielęgnacji kosmetykami naturalnymi i zdrowym odżywianiu, a co najważniejsze – masz wolny weekend 9-11 maja –dołącz do grona uczestniczek wydarzenia.

A tak było rok temu...

Zdjęcie 1 z 4

fot. Wenusjanki

 

Cały wyjazd odbędzie się w Green Hotel w Jerzmanowicach koło Krakowa, gdzie w przyjaznej atmosferze Panie będą się integrować i wymieniać doświadczeniem. W piątek wieczorem rozpoczniemy weekend wieczorem kubańskim, w trakcie którego będziemy słuchać wspomnień z Kuby jednej z koordynatorek projektu w Trójmieście, następnie przyjdzie czas na integrację w rytmach salsy.

W sobotę rano zapraszamy na zajęcia sportowe, a niedługo po nich serie warsztatów. Wśród nich warsztaty z kreatywności, zdrowej żywności i pielęgnacji każdego dnia. Do tego organizatorki przygotowały mnóstwo niespodzianek, tak by weekend ten był okazją do inspiracji, motywacji, ale też relaksu. Program został tak skonstruowany, aby Panie mogły też skorzystać z zabiegów spa, które specjalnie dla nas będą 25% tańsze, sauny, siłowni czy basenu – który dostępny będzie bez ograniczeń. Wieczorem zapraszamy na integracje na basenie, a już w niedzielę po śniadaniu odbędzie się Wenusjanki Hyde Park. Chętne uczestniczki będą mogły opowiedzieć o swoich pasjach, marzeniach i przemyśleniach.

To już druga edycja Wyjazdowych Wenusjanek. Poprzednie Wyjazdowe Wenusjanki odbyły się w Kazimierzu Dolny. Było mega fajnie, inspirująco, kreatywnie i motywująco. Miałam odpocząć i udało się. – mówi Agata Lipiec, stała uczestniczka Wenusjankowych inicjatyw – To nie był tylko zwykły odpoczynek, ale inspirujące spędzenie czasu, nauka i rozwijanie samej siebie i trochę też zapomnianych umiejętności.

Jeśli chcesz dołączyć do grona kobiet aktywnych – zapraszamy. Koszt udział w wydarzeniu to kwota 450 zł w skład której wchodzą dwa noclegi, śniadania, obiady i kolacje, udział w warsztatach i wydarzeniach wieczornych.

Powiedz koleżankom już dzisiaj!

Więcej informacji i kontakt do organizatorów dostępne jest na stronie: www.wenusjanki.com.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 안전놀이터 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Info on that Topic: miastokobiet.pl/wyjazdowe-wenusjanki/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach

Home / Wyjazdowe Wenusjanki / fot. materiał prasowy
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach