Friday, June 14, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Wyjątkowy prezent na osiemnastkę

Wyjątkowy prezent na osiemnastkę

Warto zrobić coś szalonego i niesamowitego, by zapamiętać ten szczególny dzień. Warto także podarować solenizantowi najlepszy prezent.

fot. materiał prasowy

Osiemnaste urodziny to najważniejsze urodziny w życiu, ponieważ to krok w dorosłość. Warto zrobić coś szalonego i niesamowitego, by zapamiętać ten szczególny dzień. Warto także podarować solenizantowi najlepszy prezent.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Odpowiedni prezent

Wybór upominku do najłatwiejszych nie należy. Prezent na 18. urodziny powinien być:

– spersonalizowany – dopasowany do konkretnej osoby, czyli do jej upodobań, gustu i zainteresowań. Tylko wtedy jest trafiony. Jeśli znamy solenizanta, to wiemy, co mu się najbardziej podoba i o czym marzy. Zawsze możemy także dyskretnie wybadać, co byłoby najlepszym prezentem na 18. urodziny.

– okolicznościowy – dopasowany do okazji, czyli typowo urodzinowy, a jednocześnie pasujący do osiemnastki. Dlatego nie każdy jest wskazany.

– wyjątkowy – wyjątkowy prezent jest jednocześnie oryginalny i unikalny. Dzięki temu jest doskonałą pamiątką i pozostawia miłe wspomnienia z najważniejszych urodzin w życiu. Unikajmy tradycyjnych i powtarzalnych upominków, jeśli zależy nam na tym, by zaskoczyć solenizanta.

– dopasowany do płci – dziewczyna i chłopak mają różne upodobania i co innego cenią w prezentach. Chłopak woli prezent praktyczny albo jakieś gadżety lub elektronikę, a dziewczyna, np. coś sentymentalnego, gdyż bardziej kieruje się w życiu uczuciami. A najważniejsza jest zawsze pamięć.
– z humorem – urodziny to radosny dzień, dlatego warto podarować zabawny prezent, który jednocześnie będzie pamiątką, wywołującą zawsze uśmiech na twarzy.
Pomysły na prezent

Dla amatorów podróży krajowych i zagranicznych idealnym prezentem jest personalizowana mapa podróży, na której zaznaczymy miejsca, w których byliśmy, które planujemy odwiedzić lub które chcielibyśmy odwiedzić, czyli nasze wymarzone. Na takiej mapie można przyczepić zdjęcia z wycieczek. Oryginalnym i praktycznym prezentem jest elegancki zestaw z portfelem lub notatnik z grawerem, zestaw do wina, deska do krojenia, wałek i bidon z grawerowaniem lub etui na telefon. Doskonały prezent na 18. urodziny to też zdjęcia w postaci fotomozaiki na płótnie, obraz na płótnie, okładka magazynu ze zdjęciem solenizanta i dowolnymi napisami, kubki z różnymi napisami lub brelok do kluczy z imieniem. Wybór jest bardzo duży, a taka różnorodność gwarantuje, że znajdziemy prezent idealny do osoby i do okoliczności.

Solenizantowi zawsze można także wykupić ekstremalny prezent, który będzie niesamowitym przeżyciem dla osiemnastolatka. Przykładem jest: lot w tunelu aerodynamicznym, paralotnią i motolotnią, gokarty, paintball, jazda quadem lub skok ze spadochronem i weekendowa szkoła przetrwania. Są to propozycje dla osób, które są fanami sportów ekstremalnych. Zawsze mona także wykupić indywidualne lekcje fotografii lub tańca. Pomysłów jest mnóstwo w zależności od upodobań i zainteresowań solenizanta.

Prezent na 18. urodziny warto wybrać i zakupić wcześniej, ponieważ wybór jest bardzo duży i nie zawsze od razu wiemy, jaki jest najlepszy. Prezent możemy kupić w sklepie stacjonarnym lub w internetowym. Kupując przez Internet, mamy większy wybór i możemy się zapoznać z ofertą wielu sklepów. Niektóre zajmują się tylko i wyłącznie sprzedażą prezentów z okazji i bez. Poza tym ich oferta stale się powiększa, spełniając oczekiwania każdego wymagającego klienta. Ciekawe propozycje różnych prezentów, w tym na 18. urodziny, ma w swojej ofercie sklep MyGiftDna.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ