Tuesday, June 18, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Meble i akcesoria  / Wyjątkowe umywalki nablatowe dopasowane do łazienek w różnych stylach

Wyjątkowe umywalki nablatowe dopasowane do łazienek w różnych stylach

Urządzając łazienkę warto zejść z wydeptanych ścieżek

umywalki nablatowe

fot. materiał Partnera

Starannie wykonane umywalki nablatowe coraz częściej stają się nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia nowoczesnych łazienek, ale także ciekawym dopełnieniem ich aranżacji, które wpływa na spójny wystrój pomieszczenia

 

Z tego powodu w ostatnim czasie niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się między innymi umywalka nablatowa, która w przeciwieństwie do umywalek wpuszczanych w blat wyróżnia się konstrukcją znajdującą się ponad powierzchnią szafki. Dzięki temu umywalki nablatowe często występują w wyjątkowych kształtach, które dodają łazienkom charakteru i które można łatwo dopasować do wnętrz utrzymanych w różnych stylach. Warto dowiedzieć się, jakie są najważniejsze zalety tego typu umywalek i dla kogo będą one godnym uwagi wyborem.

Umywalka nablatowa, która zachwyca nowoczesnymi kształtami

Jak wspomnieliśmy, niewątpliwą zaletą umywalki nablatowej okazuje się możliwość wyboru modeli o nowoczesnych kształtach i przyciągającym wzrok designie. Dzięki temu nawet niewielka łazienka, która cechuje się ograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi, może zyskać wyjątkowy wyraz. Ciekawym przykładem kolekcji, która wyróżnia się umywalkami o zachwycających kształtach, jest seria Living pojawiająca się w ofercie marki Laufen.

Umywalka nablatowa

fot. materiał Partnera

W przypadku tego typu umywalek klienci mogą zdecydować się na prostokątne, okrągłe lub kwadratowe modele, które powstają z innowacyjnego materiału Saphirkeramik. Dzięki temu cechują się niezwykle cienkimi ściankami, które mimo swojego delikatnego wyglądu nie tracą na wytrzymałości. Warto przy tym wspomnieć, że umywalki Living o pięknych geometrycznych kształtach występują również w wersji z powłoką Laufen Clean Coat, która ułatwia utrzymanie ceramiki w czystości.

 

Nowoczesne umywalki z kolekcji Laufen PRO ‒ rozwiązanie dla osób ceniących design i funkcjonalność

Inwestorzy poszukujący nowoczesnych elementów wyposażenia łazienki, które jednocześnie będą cechowały się minimalistycznym wyglądem i funkcjonalnością, z pewnością docenią umywalki nablatowe z serii Laufen PRO. Jest to wyjątkowa kolekcja, która powstała zarówno z myślą o użytku prywatnym, jak i o wykorzystaniu poszczególnych produktów w przestrzeniach publicznych. Z tego powodu umywalki marki Laufen powstają z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, która jest niezwykle wytrzymała i odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, co czyni je inwestycją na długie lata.

Dwie umywalki nablatowe

fot. materiał Partnera

Wszystkie oferowane wyroby ceramiczne wyróżniają się eleganckim wyglądem, który bardzo łatwo można dopasować do łazienek utrzymanych w różnych stylach. Ponadto ceramiczne umywalki Laufen Pro w połączeniu z opcjonalną powłoką Laufen Clean Coat stają się mniej podatne na osadzanie się zanieczyszczeń i kamienia. To sprawia, że umywalki cechują się niezwykłą estetyką oraz nienaganną czystością nawet w przypadku ich częstego użytkowania.

Eleganckie umywalki nablatowe The New Classic ‒ połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesnymi rozwiązaniami

Godną uwagi propozycją dla osób, które poszukują niezwykle eleganckich elementów wyposażenia łazienki, okazuje się kolekcja The New Classic pojawiająca się w ofercie marki Laufen. Tego typu umywalki nablatowe wyróżniają się neoklasycznym wyglądem, który staje się idealnym uzupełnieniem łazienek utrzymanych w stylu klasycznym, angielskim lub vintage. Doskonale sprawdzi się również w rewitalizowanych wnętrzach.

 

Co więcej, mimo nawiązania do klasycznego stylu w umywalkach można znaleźć także nowoczesne rozwiązania, które m.in. podnoszą komfort użytkowania, jak np. wspomniana już wcześniej powłoka LCC (Laufen Clean Coat). Kolekcja The New Classic to również meble łazienkowe. Dzięki temu do każdej umywalki nablatowej można w łatwy sposób dopasować szafkę, która zapewni więcej cennej przestrzeni do przechowywania.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ