Sunday, March 3, 2024
Home / Kultura  / Wyjątkowe poradniki o zdrowiu

Wyjątkowe poradniki o zdrowiu

Największe niemieckie wydawnictwo poradnikowe oraz JEDNOŚĆ przedstawiają wyjątkową serię poradników o zdrowiu.

Największe niemieckie wydawnictwo poradnikowe oraz JEDNOŚĆ przedstawiają wyjątkową serię poradników o zdrowiu.

Na ich stronach najlepsi autorzy, prawdziwi eksperci, dzielą się z Państwem wieloletnim doświadczeniem, przekazując najnowsze wyniki badań oraz informacje i wskazówki, które codziennie stosują w swojej praktyce. Książki zostały przygotowane z najwyższą dbałością o zawartość merytoryczną, kompleksowy sposób ujęcia tematu oraz atrakcyjną i przystępną formę. Zawarte w nich porady każdego zainspirują do podjęcia zmian w życiu i pomogą fachowo zatroszczyć się o swoje zdrowie i samopoczucie. Gwarantujemy Państwu 100% najwyższej jakości co potwierdza umieszczony na książce hologram.

Taping - okladkaTaping – Taśmy na bóle mięśni i inne dolegliwości

Książka ta przybliża zasady tapingu kinezjologicznego, jego historię i rozwój, efekty zastosowania tej metody, a także jej ograniczenia – aby każdy mógł znaleźć odpowiednią taśmę i skutecznie oraz bezpiecznie ją zastosować.

 

 

 

 

 

 

Smoothie Dieta koktajlowa - okladkaSmoothie – Dieta koktajlowa

Jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo? W jaki sposób oczyścić organizm z toksyn? Dzięki tej książce każdy, kto chce się zatroszczyć o swój wygląd i swoje zdrowie, może się dowiedzieć, jaki prezentuje typ dietetyczny, by dobrać dokładnie dopasowany do własnych potrzeb tzw. program smoothie.

 

 

 

 

 

 

Hormony pod kontrola 300 dpi_oklHormony pod kontrolą dzięki sprawdzonym metodom naturalnym

Chcesz się dowiedzieć, dlaczego hormony stają się przyczyną wielorakich dolegliwości? Zastanawiasz się, czy łatwo jest się nauczyć ustalania swojego poziomu hormonów i radzenia sobie z zakłóceniami hormonalnymi? Poradnik ten dostarcza wielu informacji o ziołach, suplementach wspomagających żywotność i środkach spożywczych, które pomagają przywrócić w organizmie równowagę.

 

 

 

 

Roslinne antybiotyki - okladkaRoślinne antybiotyki sekretna broń natury

Z tej książki dowiecie się, czym są antybiotyki i w jaki sposób działają, o co powinniście zapytać lekarza, jeśli zaleci Wam antybiotyk, a także jak można odbudować odporność po przebytej kuracji antybiotykowej, wspomagając się ziołami i zdrowym odżywianiem. Opisuje aż 30 najbardziej skutecznych roślin o właściwościach antybiotycznych oraz rośliny lecznicze w różny sposób wspomagające ich działanie, szczegółowo omawiając sposoby ich łączenia.

 

 

 

 

Skuteczne sposoby na nadcisnienie_300dpiSkuteczne sposoby na nadciśnienie

Idealny poradnik dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrowiem. Program „trzech typów” oparty na wiedzy naukowej oraz na sprawdzonej praktyce, który pomoże Wam wyregulować swój organizm poprzez odpowiedni tryb życia, dobrze dobraną aktywność ruchową.

 

 

 

Po więcej zapraszamy na stronę wydawnictwa JEDNOŚĆ 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ