Sunday, May 26, 2024
Home / Uroda  / Medycyna estetyczna  / Wyjątkowa Klinika Medycyny Estetycznej w Częstochowie

Wyjątkowa Klinika Medycyny Estetycznej w Częstochowie

Adres wart zapamiętania, zwłaszcza jeśli się bywa na Śląsku

Klinika medycyny estetycznej

fot. materiał Partnera

Częstochowa może poszczycić się wyjątkowym miejscem na mapie branży beauty. Blisko głównego ciągu komunikacyjnego, przy ulicy Okólnej, zapewniającej ciszę, spokój i dyskrecję, znajduje się Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné

 

Zespół Kliniki

Założycielką Kliniki Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné jest Lekarz Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Agnieszka Tomala, która medycyną estetyczną zajmuje się od 2001 r. Razem z nią zespół Kliniki tworzą specjaliści z zakresu endokrynologii, dietetyki, trychologii, kosmetologii i masażu. Dzięki temu problem, z którym przychodzi pacjent, może zostać wszechstronnie zdiagnozowany i leczony.

Bezpieczeństwo i komfort

W Klinice Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné szczególny nacisk kładzie się na bezpieczeństwo i komfort klienta. Wszelkie zabiegi wykonuje więc odpowiednio wykształcony i doświadczony personel, metoda jest dobierana indywidualnie do pacjenta, a używane preparaty są oryginalne i dopuszczone do użytku w Polsce.

 

Podobnie jest z rodzajem i sposobem podania ewentualnego znieczulenia. Wielu pacjentów obawia się bólu lub dyskomfortu, który wiąże się z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Zespół Kliniki Lemoné dokłada wszelkich starań, aby minimalizować negatywne odczucia. W zależności od indywidualnych potrzeb i wskazań stosuje się odpowiednie znieczulenie, kriostymulację, a po zabiegu (o ile jest taka potrzeba) naświetlanie światłem LED (fototerapia DERMALUX), które przyspiesza regenerację, łagodzi podrażnienia skóry, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, działa przeciwbakteryjnie, przeciwłojotokowo, jak również poprawia mikrokrążenie.

Bogata oferta usług

Oferta usług Kliniki Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné jest szeroka. Możemy w niej oczywiście skorzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (m.in redukcji i wypełnienia zmarszczek, leczenia nadpotliwości, powiększenia i modelowania ust, peelingu medycznego, czy lipolizy iniekcyjnej), ale także z biostymulacji (osoczem bogatopłytkowym, kolagenem itp.), kosmetologii medycznej (np. makijażu permanentnego, oczyszczania wodorowego, infuzji tlenowej, radiofrekwencji bezigłowej, mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, oczyszczania manualnego), a także manicure, pedicure, stylizacji brwi i rzęs.

 

W sposób bezpieczny i zapewniający pożądany efekt wykonamy także zabiegi hi-tech np. hifu, radiofrekwencję mikroigłową, laserowe zamykanie naczynek, karboksyterapię, depilację laserową i wiele innych. Osoby preferujące terapię manualną także znajdą coś dla siebie, bowiem w klinice mamy do dyspozycji bogatą ofertę masaży (kobido, kassaji, japoński, gorącymi kamieniami, antycellulitowy, bańką chińską, relaksacyjny, aromaterapeutyczny, tajski stóp, a także specjalny masaż przeznaczony dla kobiet w ciąży).

 

Parterowy budynek Kliniki dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Recepcja, gabinety oraz toalety znajdują się na jednym poziomie, co zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się. Wszelkie pomieszczenia spełniają surowe wymagania sanitarne i higieniczne dotyczące gabinetów lekarskich i kosmetologicznych. Dwa oddzielne wyjścia zapewniają dyskrecję, gdy chcemy opuścić Klinikę nie przechodząc przez recepcję. Przed budynkiem znajduje się obszerny parking z dużymi, wygodnymi miejscami do parkowania oraz starannie zaprojektowany ogród sprzyjający relaksowi i odprężeniu.

 

Osoby zamieszkujące województwo śląskie, które planują zabiegi z dziedziny beauty, powinny zapamiętać to miejsce.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ