Sunday, May 19, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Wygraj gry rodzinne IKEA LATTJO (WYNIKI)

Wygraj gry rodzinne IKEA LATTJO (WYNIKI)

Masz pomysł na zabawę? Wyślij go nam!

Zestaw gier dla całej rodziny / fot. materiały prasowe

WYNIKI

I. miejsce: Monika Flok
II. miejsce: Paweł Leleń
III. miejsce: Paulina Orlińska

Zabawa jest dla dzieci niczym praca na pełen etat. To właśnie wtedy zdobywają umiejętności przydatne w dorosłym życiu, uczą się współpracy, zachowań społecznych, języka czy empatii. Ale najlepsza zabawa zaczyna się wtedy, gdy do gry wkroczą dorośli. To właśnie z myślą o wspólnej zabawie małych i dużych powstała seria IKEA LATTJO, na którą składają się liczne gry, kostiumy i akcesoria do odgrywania ról

Najlepsza zabawa zaczyna się wtedy, gdy do gry wkroczą dorośli / fot. materiały prasowe

Najlepsza zabawa zaczyna się wtedy, gdy do gry wkroczą dorośli / fot. materiały prasowe

Seria LATTJO to kolekcja stworzona specjalnie do zabawy. IKEA przekonuje, że uniwersalny język zabawy potrafi łączyć pokolenia i zachęca rodziców do dołączenia do swoich pociech i oderwania się od codziennych problemów. Zarażeni pozytywną energią, przeniesiemy się do magicznego świata, w którym nie ma znaczenia czy mamy 7, czy 97 lat.

Od 12 do 25 września 2016 r. wszystkie produkty z kolekcji LATTJO kupimy 15% taniej. Wystarczy posiadać kartę klubu IKEA FAMILY. Można ją założyć „od ręki” w sklepie lub on-line.

Większość zabawek wykonana została z naturalnych materiałów, głównie drewna. Klasyczne gry: tryktrak, szachy, chińczyk, carrom, memory, tangram czy domino zyskały powiew świeżości oraz wyrazistą formę graficzną, dzięki której są atrakcyjne nie tylko w czasie zabawy. Z powodzeniem można je wyeksponować np. w salonie.

Zabawa zaczyna się w domu / fot. materiały prasowe

Zabawa zaczyna się w domu / fot. materiały prasowe

Ciekawym pomysłem na dobrą zabawę na świeżym powietrzu są nigdy nie tracące na popularności worki do skakania, taśma elastyczna do gry w gumę czy bezpieczne rzutki. A kiedy babcia lub dziadek spróbuje zmierzyć się z hula – hopem, zabawa na pewno stanie się zaraźliwa.

Seria IKEA LATTJO to nie tylko klasyka. Do aktywnej zabawy poprzez odgrywanie ról i przebieranie się zachęcają kostiumy o uniwersalnych rozmiarach pasujących zarówno na dzieci, jak i dorosłych. Możemy tworzyć z nich niezliczone kombinacje przebierając się np. za ślimaka-robota, orła-mózgowca lub szczura-nietoperza! Wyposażając te „stworzenia” w drewniane instrumenty perkusyjne, stworzymy wyjątkowy zespół – nie z tego świata.

Jeżeli jednak zabraknie nam pomysłów, zawsze możemy skorzystać z książki „Bawmy się razem” – jest to przewodnik po grach i zabawach dla dzieci w każdym wieku.

Konkurs – wygraj gry rodzinne IKEA
3 osoby, które najciekawiej opiszą lub sfotografują swoją ulubioną grę lub zabawę dla całej rodziny, otrzymają gry z serii LATTJO. Pamiętaj, aby w przypadku pracy opisowej, zmieścić się w 10 zdaniach! Zgłoszenie należy wysłać pod adres: konkursy@miastokobiet.pl. Konkurs zaczyna się 15 września 2016 r. o godzinie 10.00 i trwa do 23 września 2016 r. do godziny 10:00

Pamiętaj o dołączeniu kwestionariusza osobowego z Twoim imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia i adresem e-mail, dzięki któremu będziemy mogli się z tobą skontaktować. Redakcyjne jury wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę. Więcej zasad w regulaminie.

NAGRODY:
1. miejsce: zestaw gier dla całej rodziny: tryktrak, szachy, warcaby angielskie i chińczyk. Estetycznie wykonane, drewniane elementy dobrze prezentują się zarówno podczas gry, jak i na półce. Dla dzieci powyżej 6 lat.

Zestaw gier dla całej rodziny / fot. materiały prasowe

Zestaw gier dla całej rodziny / fot. materiały prasowe

2. miejsce: drewniana gra kalaha. Dla dzieci powyżej 6 lat.

Drewniana gra kalaha / fot. materiały prasowe

Drewniana gra kalaha / fot. materiały prasowe

3. miejsce: zestaw gier dla całej rodziny: tryktrak, szachy, warcaby angielskie, halma, chińczyk, młynek i samotnik. Dla dzieci powyżej 6 lat.

Zestaw gier dla całej rodziny / fot. materiały prasowe

Zestaw gier dla całej rodziny / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ