Saturday, April 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Wygoda na każdym etapie zakupów. Zwracaj nieudane zamówienia z Wygodnymi Zwrotami

Wygoda na każdym etapie zakupów. Zwracaj nieudane zamówienia z Wygodnymi Zwrotami

Często robisz zakupy online? Przemyśl to rozwiązanie

Wygodne zwroty

Grafika Partnera

Robisz zakupy internetowe? Jeśli tak to na pewno czasem dopadają Cię wątpliwości czy w razie potrzeby, nie pojawią się problemy ze zwrotem zamówienia. Czy procedury zwrotu nie będą skomplikowane? Czy będzie wyraźnie wskazany adres do zwrotu? Przychodzimy z usługą która może odmienić Twoje zakupy!

 

Kupuj swobodnie, zwracaj wygodnie

Grafika Partnera

Czy wiesz, że w przypadku zakupów internetowych, masz możliwość odstąpić od umowy i zwrócić zamówienie, bez podania przyczyny? Masz na to 14 dni od daty dostarczenia towaru. To tyle jeśli chodzi o teorię, a jak to wygląda w praktyce?

 

Być może robisz zakupy w małych, lokalnych butikach. Takie sklepy, często nie mają jasno opisanego procesu zwrotu, przez co odesłanie nieudanych zakupów, może być dla klienta wyzwaniem. Istnieją również sklepy, które celowo utrudniają klientowi zwrot zakupów np. nie podając danych do wysyłki. Do tego dochodzą jeszcze koszty odesłania przesyłki. Zazwyczaj pokrywa je klient a często są one wygórowane.

 

My znamy problemy konsumentów, dlatego oferujemy rozwiązanie skrojone do potrzeb. Bez względu na sytuację, każde nieudane zakupy internetowe możesz zwrócić, korzystając z usługi Wygodne Zwroty.

Niech zakupy internetowe będą jeszcze wygodniejsze!

Dlaczego warto skorzystać z Wygodnych Zwrotów? Po pierwsze, na naszej platformie możesz zwrócić zakupy do dowolnego sklepu internetowego w Polsce. Nie ważne czy kupujesz w małym butiku czy jednym z najpopularniejszych sklepów. Co więcej, wszystkie swoje zwroty będziesz mieć w jednym miejscu.

Po drugie, współpracujemy z największymi firmami kurierskimi. Co to dla Ciebie oznacza? Bezpieczeństwo, terminowość i pewność że zwrot Twoich zakupów przebiegnie na najwyższym poziomie.

 

Po trzecie, oferujemy tysiące punktów nadania w całej Polsce oraz zwrot przez Paczkomaty InPost. Dzięki temu możesz zwrócić przesyłkę gdzie i kiedy Ci wygodnie. Przez Paczkomat gdy właśnie idziesz do pracy lub w supermarkecie podczas robienia zakupów. Ty decydujesz! Co więcej nie musisz umawiać się z kurierem i czekać na jego przyjazd.

Wygodne zwroty a świadome i ekologiczne zakupy

Grafika Partnera

Świadome zakupy to także decyzja o oddaniu rzecz ‒ tych które nie pasują rozmiarowo, tych które nie są zgodne z opisem czy zdjęciami na stronie, tych które po prostu nie są Ci potrzebne. Dzięki temu dajesz swoim zakupom szansę na znalezienie właściciela, który faktycznie z nich skorzysta.

 

Z kolei my, w trosce środowisko zapewniamy tysiące punktów nadania i zwrot przez Paczkomaty InPost. Dzięki temu kurier może odebrać zbiorczo wiele przesyłek zwrotnych od różnych klientów. Jest to o wiele bardziej ekologiczne rozwiązanie niż usługa kurierska pod drzwi. Ponadto oferujemy elektroniczny formularz zwrotu i nadanie bez drukowania etykiety, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia papieru oraz tuszu do drukarki. Jeśli do tego odeślesz swoje zakupy w tym samym opakowaniu, w którym do Ciebie przyszło to wspólnie wykonamy dobrą pracę na rzecz środowiska!

W pakiecie się opłaca!

Często zwracasz swoje zakupy? Korzystając z Wygodnych Zwrotów, możesz nadać przesyłkę taniej, niż bezpośrednio u przewoźnika. Ale to nie wszystko. Oprócz standardowego zwrotu oferujemy również zakup pakietu zwrotów do wykorzystania w przyszłości. Decydując się na pakiet zwrotów, możesz zaoszczędzić nawet do 26%!

 

Odwiedź Wygodne Zwroty i przenieś swoje zakupy na wyższy poziom wygody!

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ