Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Wybrano Miss Polonię Krakowa 2014!

Wybrano Miss Polonię Krakowa 2014!

Wybór najpiękniejszej Krakowianki już za nami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali finałowej.

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Tytuł najpiękniejszej Krakowianki otrzymała 22-letnia Magdalena Małochleb. O koronę Miss ubiegało się 15 dziewcząt, które zaprezentowały się 24 maja 2014 podczas sobotniej Gali Finałowej w Hotelu Park INN w Krakowie.

Wybrano Miss Polonię Krakowa 2014!

Zdjęcie 1 z 20

fot. Piotr Szałański

 

Uroda i intelekt

Kandydatki na Miss Krakowa wystąpiły w różnorodnych aranżacjach. Nie zabrakło pokazu mody ślubnej, kreacji wieczorowych, czy strojów kąpielowych. Dziewczyny odpowiadały także na pytania jury. Wszystko po to, aby ocenić zarówno urodę jak i błyskotliwość potencjalnych królowych piękności. Organizatorzy zadbali także o oprawę muzyczną wydarzenia. Całą galę uświetniła wokalistka Anna Hnatowicz, finalistka programu „Mam Talent”. W jury konkursu zasiedli m.in. Krystyna Mazurówna tancerka i choreografka, Piotr Nowak prezes grupy NOWAK HOLDING, wokalistka Kasia Nova, a także Ryszard Chmura Prezes Zarządu PromoHolding i Piotr Szałański – organizatorzy wydarzenia.

Konkurs z tradycją

Decyzją jury za najpiękniejszą została uznana Magdalena Małochleb, tytuł Vice Miss otrzymała Monika Zając, a zaraz za nią uplasowała się Wiktoria Kalata. Do kolejnego etapu przeszły także 3 kandydatki, które otrzymały tzw. „dzikie karty”, są to: Sabina Walawska, Magdalena Nowak oraz Karolina Pawlicka. Podczas wydarzenia nadano również 3 tytuły specjalne. Dwa z nich: Miss Internautów i Miss FOTO trafiły do Magdaleny Drzyzgi, a Miss Nowak Holding została Monika Zając. Jak mówi Damian Masel z PromoGirls, współorganizator wydarzenia, całe przedsięwzięcie Miss Polonia to nie tylko konkurs piękności – To bardzo prestiżowy konkurs, mający duże tradycje, a przez to wymagający niezwykle profesjonalnej organizacji. Aby wszystko odbyło się na odpowiednim, wysokim poziomie potrzebny jest szeroki sztab zaangażowanych osób, mnóstwo hostess i miesiące przygotowań – podkreśla Masel. Z kolei jak podkreśla Marzena Kułaj – Groń z krakowskiej MK GROUP, partner konkursu, Miss Polonia Krakowa od lat cieszy się bardzo dużą popularnością, co potwierdza ilość zgłoszeń do tegorocznej edycji – To konkurs o wieloletniej tradycji, starszy od Miss World i Miss Universe – konkluduje.

Kolejny etap już w lipcu

Reprezentantki Krakowa wezmą udział w kolejnym etapie zmagań już w lipcu w Zakopanem. Być może szarfa najpiękniejszej Małopolanki trafi do jednej z wyróżnionych pań. Organizatorem tegorocznej edycji jest spółka PromoHoldingu – Agencja Eventowa PromoEvents oraz Piotr Szałański. Wyłącznym partnerem ds. medialnych krakowska agencja MK GROUP.

[Not a valid template]

Sponsorem strategicznym konkursu Nowak Holding.

Patronem medialnym: Radio ESKA, LuksusPortal.pl, Lounge Magazyn, EksMagazyn, Business WomanLife, Na Obcasach.pl, Świat Elit, BeModels, Trendz.pl, PodajDalej, Miasto Kobiet, Night News, Dla Studenta, TVP Kraków, iWoman, MENSTREAM, talent.pl, Giełda-eventów, ModawPolsce.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ