Sunday, June 16, 2024
Home / Miasto Prezentów  / #wybórAnn – wyjątkowa kolekcja rajstop wybrana przez Anię Lewandowską

#wybórAnn – wyjątkowa kolekcja rajstop wybrana przez Anię Lewandowską

Kontrowersyjna kampania, ale większość z was ucieszyłyby te produkty pod choinką

#wyborann / fot. materiały prasowe

Już drugi rok z rzędu Ania Lewandowska z sukcesami promuje markę Calzedonia jako jej oficjalna ambasadorka w Polsce. Tym razem do sprzedaży trafiło 9 wybranych przez nią modeli rajstop

#wyborann / fot. materiały prasowe

16 listopada w Galerii Mokotów miał miejsce jedyny w swoim rodzaju event, podczas którego zostały zaprezentowane wybory Ani Lewandowskiej. W trakcie ekskluzywnego spotkania z ambasadorką marki, styliści i dziennikarze mogli na żywo przekonać się, jak wyglądają jej ulubione modele z tegorocznej kolekcji jesień/zima. Dodatkową atrakcją były porady Ani dotyczące najlepszych sposobów na eksponowanie nóg oraz podkreślenie ich zalet.

Wyjątkowe fasony, najnowsze trendy i nowoczesny design – tak można opisać mini kolekcję rajstop wybranych przez Anię Lewandowską z bogatej oferty marki Calzedonia. Tej zimy, to jej wybory, które znajdziecie już w sklepach w całej Polsce, będą rządziły jako idealne akcesoria sezonu każdej kobiety.

W kolekcji znajdują się między innymi model z ozdobnymi kamyczkami, idealny do wieczorowych stylizacji, kryjące rajstopy z zawadiackim, czarnym pomponem czy tiulowy model w gwiazdki, który już zdążył stać się hitem Instagrama!

Wszystkie produkty sygnowane przez ambasadorkę Calzedonia dostępne są ze specjalnym oznaczeniem ,,Wybór Anny Lewandowskiej’’.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ