Monday, July 26, 2021
Home / Miasto Prezentów  / #wybórAnn – wyjątkowa kolekcja rajstop wybrana przez Anię Lewandowską

#wybórAnn – wyjątkowa kolekcja rajstop wybrana przez Anię Lewandowską

Kontrowersyjna kampania, ale większość z was ucieszyłyby te produkty pod choinką

#wyborann / fot. materiały prasowe

Już drugi rok z rzędu Ania Lewandowska z sukcesami promuje markę Calzedonia jako jej oficjalna ambasadorka w Polsce. Tym razem do sprzedaży trafiło 9 wybranych przez nią modeli rajstop

#wyborann / fot. materiały prasowe

16 listopada w Galerii Mokotów miał miejsce jedyny w swoim rodzaju event, podczas którego zostały zaprezentowane wybory Ani Lewandowskiej. W trakcie ekskluzywnego spotkania z ambasadorką marki, styliści i dziennikarze mogli na żywo przekonać się, jak wyglądają jej ulubione modele z tegorocznej kolekcji jesień/zima. Dodatkową atrakcją były porady Ani dotyczące najlepszych sposobów na eksponowanie nóg oraz podkreślenie ich zalet.

Wyjątkowe fasony, najnowsze trendy i nowoczesny design – tak można opisać mini kolekcję rajstop wybranych przez Anię Lewandowską z bogatej oferty marki Calzedonia. Tej zimy, to jej wybory, które znajdziecie już w sklepach w całej Polsce, będą rządziły jako idealne akcesoria sezonu każdej kobiety.

W kolekcji znajdują się między innymi model z ozdobnymi kamyczkami, idealny do wieczorowych stylizacji, kryjące rajstopy z zawadiackim, czarnym pomponem czy tiulowy model w gwiazdki, który już zdążył stać się hitem Instagrama!

Wszystkie produkty sygnowane przez ambasadorkę Calzedonia dostępne są ze specjalnym oznaczeniem ,,Wybór Anny Lewandowskiej’’.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach