Tuesday, May 28, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Wybierz temat i prelegenta podczas Interaktywnej Konferencji Online!

Wybierz temat i prelegenta podczas Interaktywnej Konferencji Online!

Miej realny wpływ na tematy podczas Interaktywnej Konferencji Online!

Trwa konkurs na prelegentów na Interaktywną Konferencję Online / fot. materiały prasowe

Przygotowania do III Interaktywnej Konferencji Online nabierają rozpędu! Nagrywane są już pierwsze wywiady i prelekcje. Mamy już część zadeklarowanych prelegentek i prelegentów. Swoją wiedzą na temat Promocji Produktu Online podzielą się z uczestniczkami m.in. Ania Skura, Eliza Strzelecka-Wydrych, Agata Koman, Kasia Wilk, Maja Strzelecka czy Bartek Popiel!

 

Chcesz wiedzieć kto jeszcze w trakcie Konferencji opowie o Content Marketingu, Social Mediach i Sprzedaży? Wejdź na stronę konferencji! Kliknij tutaj: https://olagosciniak.pl/konferencja2023/

 

Przeczytaj też:
200 zł. Czy tyle wystarczy, żeby stworzyć pierwszy produkt on-line?

Czym jest III Interaktywna Konferencja Online?

III Interaktywna Konferencja Online odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2023 r. Jej motywem przewodnim jest Promocja Produktu Online. Poruszone zostaną tematy Social Mediów, Content Marketingu oraz Sprzedaży.
Konferencja przeznaczona jest zarówno dla osób, które zaczynają, mają dopiero w planach prowadzenie biznesu online, jak i dla tych, którzy działają już od jakiegoś czasu i chcą w swojej działalności rozwinąć skrzydła, wypłynąć na szersze wody.

Konkurs na prelegentkę / prelegenta!

Część prelegentek i prelegentów została już wybrana. Ale to jeszcze nie wszystkie osoby! W tej edycji zgłosiło się prawie 200 osób na wystąpienie w czasie konferencji. Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji, powinny mieć również wpływ na to, kto podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlatego organizatorka Ola Gościniak zorganizowała konkurs na prelegentkę / prelegenta!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jestem Interaktywna (@olagosciniak)

Chcesz, aby konkretna osoba wypowiedziała się na temat Promocji Produktu Online? Koniecznie zagłosuj na nią w konkursie, który trwa od 13-20 kwietnia 2023. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie oraz szczegóły samego konkursu znajdziesz tutaj: https://olagosciniak.pl/konferencja2023/

 

Zasady głosowania

• Głosowanie trwa w dniach 13-20 kwietnia 2023 (od 00:00 do 23:59).
• W tym okresie można oddać tylko 1 głos na 1 osobę z 1 urządzenia.
• Dnia 25 kwietnia 2023 ogłosimy listę osób, które wystąpią na III Interaktywnej Konferencji Online o Promocji Produktów Online.
• Po zamknięciu głosowania, wszystkie powielone głosy będą sprawdzone i usuwane.

Zagłosuj na osobę, którą darzysz zaufaniem. Zagłosuj na osobę, której wystąpienia przemawiają do ciebie i motywują do dalszego działania. Zagłosuj na osobę, którą uważasz, że swoją działalnością na to zapracowała. Głosowanie odbywa się tutaj: https://olagosciniak.pl/konferencja2023/glosowanie

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ