Sunday, June 16, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Wybierz swój zegarek Tommy Hilfiger w złotym kolorze

Wybierz swój zegarek Tommy Hilfiger w złotym kolorze

Biżuteryjny czasomierz z historią

zegarek Tommy Hilfiger

fot. materiał Partnera

Amerykańska marka Tommy Hilfiger od początku XXI w. z sukcesem podbija rynek zegarmistrzowski. Sygnowane nazwiskiem słynnego projektanta czasomierze reprezentują autorski styl, będący mariażem klasyki, minimalizmu i nowoczesności. Szacunek dla tradycji i otwartość na to, co nowe, w sposób szczególny łączy w sobie złoty zegarek Tommy Hilfiger. Poznaj jego efektowne odsłony i wybierz model dla siebie!

 

Tommy Hilfiger – poznaj historię projektanta i jego marki

Tommy Hilfiger to człowiek, którego dzisiaj nie trzeba nikomu przedstawiać. Świat usłyszał o nim w drugiej połowie lat 80. XX w. Wtedy to 34-letni projektant otworzył własny butik w Nowym Jorku i pewnie wkroczył na rynek z autorską kolekcją męskich, a niedługo potem również damskich ubrań w stylu preppy. Uosabiające nonszalancką elegancję chinosy, koszulki polo i sweterki w serek szybko podbiły gusta Amerykanów i zrobiły światową karierę.

 

Nowy kierunek w rozwoju marki wyznaczył rok 2001, kiedy to w sprzedaży pojawił się pierwszy zegarek Tommy Hilfiger. Projektant nieprzypadkowo zdecydował się na poszerzenie portfolio o kolekcje czasomierzy. Wychowywany przez ojca zegarmistrza, w otoczeniu biżuteryjnych dodatków, stał się kontynuatorem rodzinnej tradycji.

fot. materiał Partnera

Znany na całym świecie trendsetter mody udowodnił, że ambicją, uporem i pasją można sięgnąć marzeń. Swoją przygodę z branżą fashion zaczął już w liceum, otwierając w rodzinnej Elmirze butik o nazwie People’s Place. Przedsięwzięcie zakończyło się fiaskiem, ale nie podcięło skrzydeł Hilfigerowi. Przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie nawiązał współpracę ze znanymi kreatorami mody. Tam jego talent dostrzegł biznesmen Mohan Murjani. Bogacz zdecydował się wspomóc finansowo młodego projektanta, co dało początek modowemu imperium. Za jego sukcesem stanęło połączenie amerykańskiego luzu z elegancją w wiecznie modnym wydaniu.

Zegarek Tommy Hilfiger złoty – odkryj modne i ponadczasowe modele

Ponadczasowość otwartą na nowoczesne trendy w sposób szczególny odzwierciedla zegarek Tommy Hilfiger damski w kolorze złota. W portfolio brandu jest obecny w kilku eleganckich odsłonach ‒ od minimalistycznej po biżuteryjną. Wszystkie zostały wykonane ze stali i są napędzane przez mechanizm kwarcowy. Dzięki temu zyskują nie tylko efektowny wygląd, ale i wysoką jakość, za którą odpowiada szwajcarski producent Movado.

zegarek Tommy Hilfiger

fot. materiał Partnera

Design sprowadzony do minimum charakteryzuje zegarek na bransolecie damski Alex. Duża, 40-milimetrowa koperta wyznacza granicę niemal pustego cyferblatu, którego dolną część przecinają prawie niewidoczne, poziome linie. Na plan pierwszy wysuwa się logo umieszczone na wskazówce godzinowej oraz w miejscu indeksu godziny 3.00. Zegarek Tommy Hilfiger złoty pozwala wyrazić przywiązanie do modowej marki, będąc nienachalnym dodatkiem na każdą okazję.

fot. materiał Partnera

Amerykański brand nie porzucił minimalistycznej stylistyki również w modelu Project Z. Tym razem zegarek na bransolecie mesh otrzymał dodatkowo indeksy kreskowe. Utrzymane w odcieniu złota niemal stapiają się ‒ podobnie jak pozostałe elementy tarczy ‒ z podobnym kolorystycznie tłem cyferblatu. To, w połączeniu ze złotą kopertą i bransoletą, składa się na spójną całość, która oczaruje ponadczasową elegancją każdą miłośniczkę złotych dodatków.

fot. materiał Partnera

Przykładem odejścia od wzorniczej oszczędności jest natomiast zegarek Tommy Hilfiger Jenna. Projektanci umieścili tu na szerokim (prawie 40-milimetrowym) cyferblacie datownik w formie subtarcz wskazujących dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia. Ten nowoczesny trend znalazł odbicie również w nieco mniejszym czasomierzu Angela zawieszonym na wąskiej, tradycyjnej bransolecie. Dzięki modnemu dodatkowi zegarek Tommy Hilfiger damski upodabnia się do popularnych chronografów i zyskuje dynamiczny charakter.

fot. materiał Partnera

Również w modelu Ari Tommy Hilfiger zdecydował się zastosować nietuzinkowy datownik. Dodatkowo ozdobił brzegi koperty cyrkoniami, osiągając w ten sposób efektowny mariaż sportowego stylu z biżuteryjnym akcentem. Dynamikę czasomierza podkreśla klasyczna bransoleta oraz nieco grubsza niż w pozostałych modelach koperta. To wszystko wpisuje zegarek na bransolecie damski w gusta tych kobiet, które lubią błyszczeć wyrazistymi dodatkami każdego dnia.

 

Już wiesz, który zegarek Tommy Hilfiger złoty wybierzesz dla siebie? Zobacz pełną ofertę zegarków Tommy Hilfiger w autoryzowanym sklepie ZEGAREK.NET

Źródło: materiał Partnera MK

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ