Thursday, May 23, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Meble i akcesoria  / Wybierz meblościankę do salonu

Wybierz meblościankę do salonu

Meblościanki wracają do łask

eleganckie, nowoczesne i stylowe meblościanki

Meblościanka znowu na topie / fot. Canva

Meblościanki do salonu, pokoju dziennego i młodzieżowego kojarzą się z segmentami z czasów PRL. Jednak dzisiejsze zestawy są eleganckie, nowoczesne i stylowe, choć zachowały prostą formę

 

Meblościanki do salonu

Meblościanki nie są nowością, bo goszczą w polskich domach i mieszkaniach od lat 70. W czasach PRL tego rodzaju meble pokojowe były obecne w większości wnętrz. Swoją popularność zawdzięczały przede wszystkim swojej funkcjonalności i uniwersalności. Można było bez problemu przechowywać odzież, porcelanę oraz inne potrzebne, co pozwalało utrzymać porządek. Po upadku PRL meblościanki pokojowe zastępowano ciekawszymi meblami, zupełnie odchodząc od dawnych segmentów.

Po wielu latach wróciła moda na tego rodzaju zestawy mebli. Meblościanki do salonu od Sega Meble z oświetleniem LED bazują na pierwowzorach, więc zawierają w sobie wszystko, co jest niezbędne w salonie. Tradycyjnie, szafki RTV, regały, półki połączone ze sobą w całość, umieszczone są na jednej ścianie.

Nowoczesne meblościanki pokojowe

Nowoczesne meblościanki z szafami w stylu klasycznym, stylu skandynawskim, stylu loftowym czy w stylu industrialnym wybierane są do mieszkań o mniejszych metrażach. To rozwiązanie jest idealne do pokoju dziennego, ponieważ pozwala zachować estetykę we wnętrzu, a zarazem zapewnia funkcjonalność. Nowoczesne meblościanki są tak projektowane, by spełniały oczekiwania nawet niezwykle wymagających klientów. W Sega Meble znajdą odpowiednie zestawy mebli.

Mogą wybrać białe meblościanki do pokoju dziennego, by rozjaśnić wnętrze, optycznie je powiększając. Poza tym biel dobrze wpływa na samopoczucie, podobnie jak inne barwy pastelowe. Producent oferuje meblościanki wiszące w szerokiej kolorystyce i bogatym wzornictwie, co pozwala dobierać segmenty do przestrzeni nawet o małych metrażach. Klienci często decydują się na wykończenie frontów mat, gdyż pasuje niemal do każdej stylizacji.

Tanie meblościanki pokojowe

Nowoczesna meblościanka do salonu, pokoju dziennego czy młodzieżowego nie jest kosztownym wydatkiem, ponieważ segmenty można kupić już za 780 zł. Meblościanka biała, czarna lub w innym kolorze jest elegancka, choć charakteryzuje się prostym wzornictwem brył. W skład zestawu wchodzą: pojedyncza szafka, część górna i dolna.

Zdjęcia i opisy mebli zamieszczone są na stronie internetowej, więc można zapoznać się ofertą produktową. Na życzenie klienta producent wysyła próbniki, co ułatwia wybór odpowiedniej meblościanki. Segmentu projektowane są przez profesjonalistów zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, więc trafiają w gusta klientów.

Sega Meble – meblościanki do salonu

Sega Meble / fot. materiały prasowe Partnera MK

Adres firmy:
Mroczeń, ul. Kalinowa 12, 63-604 Baranów, woj. wielkopolskie

Telefon:
+48 883 661 359

Strona WWW:
https://segameble.pl/

 

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ