Sunday, February 5, 2023
Home / Moda  / Trendy modowe  / Wszystko z imieniem – gadżety

Wszystko z imieniem – gadżety

Oryginalne prezenty z imiennym haftem.

Oryginalne, kolorowe, bajkowe prezenty z imiennym haftem. Obdaruj bliską Ci osobę specjalnie wyhaftowanym upominkiem. Niech poczuje się wyjątkowa!

Kocyk Amelia

Zdjęcie 1 z 10

Literkowe kocyki to bajecznie kolorowa propozycja od marki Barberina dla najmniejszych milusińskich. Kocyki dwustronne, z jednej strony kolorowy polarek z drugiej kolorowa tkanina bawełniana, mogą służyć jako przykrycie lub do przewinięcia maluszka. Z przodu ozdobiony haftem imiennym oraz aplikacją alfabetyczną wykonaną z materiału. Dodatkowo ozdobiony kolorowym guziczkiem lub wystającymi tasiemkami.

 

W ofercie znajdują się również kolorowe woreczki na bieliznę od Barberiny. To propozycja dla dzieciaków w różnym wieku. Najpierw mogą być wykorzystywane przez rodziców na zapakowanie pieluszek lub innych osobistych rzeczy bobasa. Potem można w nich przechowywać rzeczy malucha w żłobku lub przedszkolu (często w przedszkolach potrzebne są takie woreczki na rzeczy na gimnastykę). Największą zaletą woreczków jest to iż są wykonane w 100% z bawełny, która jest w pełni przewiewna i można je spokojnie prać w pralce. Woreczki zdobione są imiennym haftem. Dokładne wykończenie plus tasiemka ściągająca. Rozmiar: 29 x 40 cm, tkanina: 100% bawełna.

Więcej informacji na stronie: www.wszystkozimieniem.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ