Wednesday, July 24, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Powieść erotyczna Ilony Felicjańskiej – mocno i bezpruderyjnie!!!

Powieść erotyczna Ilony Felicjańskiej – mocno i bezpruderyjnie!!!

Wszystkie odcienie czerni opowiada o wolności erotycznej i wyzwoleniu seksualnym, ukazuje ciemną stronę kobiecej natury. Nie będzie to zwyczajna historia erotyczna, ale thriller erotyczny jakiego jeszcze w Polsce nie było.

Ilona Felicjańska "Wszystkie odcienie czerni" /fot. Arcadius Mauritz

Ilona Felicjańska "Wszystkie odcienie czerni" /fot. Arcadius Mauritz

Wszystkie odcienie czerni opowiada o wolności erotycznej i wyzwoleniu seksualnym, ukazuje ciemną stronę kobiecej natury. Nie będzie to zwyczajna historia erotyczna, ale thriller erotyczny jakiego jeszcze w Polsce nie było.

Ilona Felicjańska "Wszystkie odcienie czerni" /fot. Arcadius Mauritz

Ilona Felicjańska „Wszystkie odcienie czerni” /fot. Arcadius Mauritz

Nie wiadomo czy książka oparta jest na wątkach autobiograficznych. Nie da się ukryć, że Ilona na brak interesujących historii ze sobą w roli głównej nie może narzekać. Najprawdopodobniej Felicjańska zdecydowała się na pisanie thrillera erotycznego za sprawą sukcesu Pięćdziesięciu twarzy Greya. Czy polska modelka również zamierza podbić listy bestsellerów?

Przekonamy się już wkrótce. Zapamiętajcie premiera książki – 23 styczeń. Do książki powstały fantastyczne zdjęcia, wybitnego fotografa Arcadiusa Mauritza. Podczas premiery Wszystkich odcieni czerni odbędzie się wernisaż tych właśnie fotografii.

Przeczytaj  wywiad z Iloną Felicjańską, który ukazał się w Mieście Kobiet latem ubiegłego roku.

Obejrzyj fotografie Arcadiusa Mauritza z jego projektu Jezioro dusz, które publikowaliśmy w Mieście Kobiet jesienią ubiegłego roku.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ