Saturday, June 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Wszędzie sierść? Nie z robotem sprzątającym Yeedi k650

Wszędzie sierść? Nie z robotem sprzątającym Yeedi k650

Pozbądź się kurzu bez wstawania z kanapy

robot yeedi k650 pani na kanapie pies

Robot Yeedi k650 jest cichy i odpowiedni do domu ze zwierzętami / fot. materiały prasowe

Czasem brud ukrywa się tak dobrze, że trudno go dostrzec, by później pokazać się w najmniej oczekiwanym momencie. Co powiedziałabyś, gdyby ktoś pozbył się go za ciebie? Poznaj nowego robota sprzątającego Yeedi k650 i na zawsze zapomnij o irytujących kłębkach za kanapą!

Yeedi k650: nie tylko odkurzacz

Robot sprzątający Yeedi k650 posiada wbudowaną powierzchnię mopującą, która pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie na mokro. Dzięki podciśnieniu ssania do 2000 Pa i zbiorniku na wodę o pojemności 300 ml podłoga jest dwa razy czystsza, już po jednym sprzątaniu. Konstrukcja Yeedi k650 redukuje hałas do 65 dB – co oznacza, że robot jest cichszy niż towarzyska rozmowa. Urządzenie zostało także zatwierdzone do kontaktu ze zwierzętami domowymi – zbiornik o pojemności 450 ml i wysokość robota 7,9 cm pozwalają na sprzątanie sierści, włosów i kurzu nawet pod kanapami. DigitalTrends przedstawia Yeedi k650 jako Najlepszy odkurzacz do domu ze zwierzętami.

Co znajdziemy w opakowaniu?

W pudełku po dostarczeniu znajdują się robot sprzątający Yeedi k650, stacja dokująca wraz z zasilaczem, dzięki której naładujemy robota, dwie sztuki szczotek bocznych i jedną szczotkę do wielu rodzajów powierzchni. Znajdziemy tam także jednorazowe ściereczki do mopowania w liczbie 5 sztuk, ponieważ należy wymieniać je regularnie, narzędzie czyszczące, wydajny filtr do pojemnika na kurz, oraz instrukcję obsługi i gwarancję. Cały zestaw jest kompletny – w zupełności wystarcza do sprawnego użytkowania robota. Ewentualne dodatki czy części wymienne można dokupić w sklepie Yeedi. Po zakupie urządzenia warto też zastanowić się nad instalacją aplikacji.

Aplikacja Yeedi

Pełen potencjał robota sprzątającego pomaga wykorzystać aplikacja Yeedi. Pozwala ona na pracę sprzętu w trzech trybach: jazdę przy ścianach, sprzątanie punktowe – przydatne, np. w przypadku miejscowych zabrudzeń oraz sprzątanie automatyczne, dzięki któremu wyczyszczony zostaje cały dom. Aplikacją możesz odesłać także robota do stacji dokującej, w której zostanie naładowany czy sprawdzić historię sprzątania. Z poziomu aplikacji możliwe jest też włączenie i wyłączenie pasków magnetycznych, dostępnych do kupienia w sklepie Yeedi. Dzięki nim robot będzie sprzątał tylko tam, gdzie chcesz.

robot yeedi k650 aplikacja

Dzięki aplikacji możemy odkryć wszystkie funkcje robota, takie jak planowanie sprzątania czy sprawdzanie stanu jego elementów / fot. materiały prasowe

Aplikacja pozwala też na zmianę bardziej szczegółowych ustawień, takich jak moc ssania (do wyboru mamy 600, 1200 oraz 2000 Pa). Możemy też przełączyć Yeedi k650 w tryb cichy, dzięki czemu będzie ledwo słyszalny. Inne przydatne funkcje to wyświetlający się stan elementów które ulegają zużyciu czy poziomu nawilżenia powierzchni mopującej a także planowanie sprzątania dla robota.

Użytkowanie? Bajecznie proste

Uruchomienie Yeedi k650 jest bardzo proste – przycisk znajduje się na samej górze. Robot posiada też funkcję sterowania głosowego Amazon Alexa oraz Google Assistant. Jego głośność i język możemy zmienić w aplikacji – nie został jednak jeszcze wprowadzony język polski, sama aplikacja także nie funkcjonuje jeszcze w tym języku. Robot po zakończonym użytkowaniu sam udaje się do stacji dokującej.

Elegancki na zewnątrz…

Robot Yeedi k650 jest niewielki i solidnie wykonany. Ma około 34 centymetry średnicy i 7,9 cm wysokości od podłogi, razem z kółkami. Waży niespełna 3,2 kg. Kolory samej obudowy to biel i czerń, a na jej wierzchu znajduje się tafla szkła hartowanego. Została ona wykonana z plastiku, podobnie jak pojemniki – na śmieci i wodę. Na górze odkurzacza znajduje się przycisk, którym możemy uruchomić robota, z kolei na boku – włącznik Bluetooth, zderzak i sensory przeciwupadkowe. Z boku możemy też dostać się do zbiorników robota.

yeedi k650 sensory rozpoznajace przeszkody

Sensory wbudowane w robota pozwalają na rozpoznawanie i omijanie przeszkód / fot. materiały prasowe

…Wydajny wewnątrz

Akumulator pozwala robotowi na pracę przez około 130 minut. Po rozładowaniu, robot wróci do stacji dokującej by ładować się przez cztery godziny. Dużym ułatwieniem są komunikaty, jakimi robot się z nami porozumiewa. Jeżeli będzie miał problem z odnalezieniem stacji, poprosi nas o zaniesienie go do niej. Potrafi też powiedzieć, że zawiesił się na progu lub poinformować o brudnych szmatkach czy czujnikach. Jeżeli jednak zaplanowaliśmy ważne spotkanie czy wideokonferencję, nie musimy martwić się o nagły odzew robota – z poziomu aplikacji możemy wybrać godziny, w których Yeedi ma nie przeszkadzać, czyli nie wydawać sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

 

W dniach 11-15.05.2021 producent oferuje rabaty na roboty sprzątające Yeedi k650oraz Yeedi 2 hybrid. Są one wysyłane z magazynu w Polsce w ciągu 2 dni, z 24-miesięczną gwarancją.

Roboty te są też dostępne  na Aliexpress:

Yeedi k650 – https://pl.aliexpress.com/item/1005001598943430.html

Yeedi 2 hybridhttps://pl.aliexpress.com/item/1005002109760667.html

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ