Sunday, April 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Wspomnienie smaków lata: poznaj nową linię wody Kinga Pienińska

Wspomnienie smaków lata: poznaj nową linię wody Kinga Pienińska

Wody smakowe mogą mieć owocowy smak, ale wcale nie muszą być dosładzane ani zawierać konserwantów

kinga-pieninska-miasto-kobiet

fot. materiały prasowe

Jeszcze czujemy na sobie ostatnie ciepłe promienie słońca, ale już zaczynamy odczuwać tęsknotę za beztroską lata. Kiedy za oknem będą dominować deszcz i wiatr, z radością sięgniemy po smakową Kingę Pienińską, która pozwoli wrócić do wakacyjnych wspomnień

 

Lato kojarzy się z aromatem i smakiem soczystych owoców. Truskawki, wiśnie, porzeczki i wiele innych. W lipcu i sierpniu nasze kubki smakowe są rozpieszczane. Jesienią i zimą z pewnością tak wielu owoców do wyboru nie mamy, ale to nie znaczy, że nie możemy sięgnąć po coś, co przywoła smak lata i sprawi, że poczujemy się lepiej.

Kinga Pienińska ‒ lato zamknięte w butelce

Kinga Pienińska jest jedną z wód mineralnych, cieszących się dużym uznaniem. Jest krystalicznie czysta ‒ czerpie się ją ze źródła w Pienińskim Parku Narodowym. Nie tylko jest zdrowa i zawiera optymalny dla całej rodziny skład, ale teraz może przywołać wspomnienia lata. W jaki sposób?
Na rynku pojawiła się seria smakowych wód Kinga Pienińska. Znajduje się w niej kilka produktów, a każdy z nich zawiera w swoim składzie letnie owoce. Bez względu na to, na jaki smak się zdecydujemy, mamy gwarancję, że wewnątrz butelki znajdujemy naturalne aromaty i owoce. Nie musimy się obawiać, że sobie i najbliższym podajemy coś, co zawiera konserwanty. W tym przypadku pijemy to, co dała natura. I tak możemy rozsmakować się w wodzie o smaku melona i mięty, truskawki, limonki i róży oraz arbuza i ogórka. Wszystkie są orzeźwiające, nasz dzień stanie się z pewnością weselszy i cieplejszy.

Na jesienny spadek nastroju

Po smakową Kingę Pienińską przede wszystkim sięgajmy, kiedy zatęsknimy za urokami lata. Jej smak będzie poprawiał nasz nastrój, a tym samym dzień będzie lepszy. Jesienią dopada nas chandra. Tak już po prostu jest, że szybko tęsknimy za słońcem. Zły nastrój i zniechęcenie przekładają się na wszystkie sfery życia. Z tego względu im więcej pozytywnych aspektów w ciągu dnia, tym łatwiej będzie nam odzyskać optymistyczne nastawienie do świata. Jednym z tych akcentów może być woda, która przypomni, że po chłodzie i szarudze znów nadejdzie lato.

Dla dobrego nawodnienia organizmu

Jednak poprawa nastroju wcale nie jest jedynym powodem, dla którego warto sięgnąć właśnie po ten wariant. Każdego dnia należy dbać o stałe nawadnianie organizmu, a podstawowym napojem powinna być woda. Nie każdy z nas lubi smak zwykłej wody mineralnej, a przez to sięgamy po picie rzadziej. Albo zamiast wody obok stoi kawa, herbata, napój gazowany. Trudno powiedzieć, aby były zdrowe. Wody smakowe wymienione wyżej mają unikatowy owocowy smak, więc bardziej zachęcają do picia. Poza tym łatwiej będzie odstawić coś niezdrowego i z dużą dawką cukru.
Tak samo wody te pokochają dzieci. Kiedy idą do szkoły, mają w swoim plecaku butelkę z piciem, ale czy piją wystarczająco dużo? Niekoniecznie, zwłaszcza kiedy na przerwie tak dużo się dzieje. Dzieci lubią to, co ma smak pysznych owoców, więc po wodę z dodatkiem aromatem sięgną częściej. To z kolei przełoży się na ich koncentrację na zajęciach, świeżość umysłu i lepsze oceny.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
 • Latima 2 października, 2020

  Sama rownież piję wodę aczkolwiek jest to po prostu woda z kranu, nie przykładam do tego wagi aby była to woda butelkowa. Wbrew pozorom mamy w Polsce bardzo dobra wode z kranu tak wiec nie ma się co jej bać 🙂

  No i jesienią nie rezygnuję z owoców i warzyw, szczególnie, ze mamy polskie smaczne jabłka (ostatnio kupiłam sobie do domu do spiżarki całe dwa pudła).

  Polecam kupienie sobie wyciskarki do soków, sama jestem posiadaczką oraz jestem z niej bardzo zadowolona. Zerknijcie sobie do Eujuicers:
  https://www.eujuicers.pl/

  Firma ma w dobrej cenie wyciskarki Omegi oraz Sany.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ