Wednesday, May 29, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Współczesna dziewica

Współczesna dziewica

Współczesna dziewica - według popularnego demota - może uprawiać oral, anal, petting, ale dalej będzie mówić o sobie, że jest dziewicą. To prawda?

wspolczesne dziewice

co to znaczy być dziewicą. Czy rzeczywiście - jak głoszą popularne demotywatory - współczesna dziewica może uprawiać oral, anal, petting, ale dalej będzie z dumą mówić o sobie, że jest nieskalaną dziewicą, czekającą na swój wyjątkowy pierwszy raz?

Współczesna dziewica – według popularnego demotywatora – może uprawiać oral, anal, petting, ale dalej będzie z dumą  mówić o sobie, że jest nieskalaną dziewicą, czekającą na swój wyjątkowy pierwszy raz. Miasto Kobiet postanowiło sprawdzić – jak jest naprawdę!

wspolczesne dziewice

Co to znaczy być dziewicą we współczesnym świecie? Czy rzeczywiście – jak głoszą popularne demotywatory – współczesna dziewica może uprawiać oral, anal, petting, ale dalej będzie z dumą mówić o sobie, że jest nieskalaną dziewicą, czekającą na swój wyjątkowy pierwszy raz? Fot. Ignacio Leonardi, sxc.hu

Czy jestem dziewicą?
Internet roi się rozpaczliwych wyznań nastolatków. Począwszy od „Mam 14 lat i jest w ciąży” po mam 14 lat i jestem dziewicą”. Co w tym nadzwyczajnego? Czy rzeczywiście dziewica zaczyna być towarem deficytowym? I co to znaczy być dziewicą. Czy faktycznie – jak głoszą popularne demotywatory – współczesna dziewica może uprawiać oral, anal, petting, ale dalej będzie z dumą  mówić o sobie, że jest nieskalaną dziewicą, czekającą na swój wyjątkowy pierwszy raz? Miasto Kobiet przedstawia  raport specjalny:

   OSTATNIE DZIEWICE

Na granicy stereotypów, współczesnych wymogów społecznych, w walce o zachowanie błony dziewiczej i w obawie o skuteczność antykoncepcji: sprawdź, jak myślą inne dziewczyny i dowiedz się, czy jeszcze jesteś dziewicą.

A może macie swoje własne przemyślenia na temat utraty dziewictwa?

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ