Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / WSEI Talks – korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku

WSEI Talks – korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku

Gdzie zacząć swoją ścieżkę kariery?

WSEI Talks - plakat

Gościnią najbliższego spotkania WSEI TAlks będzie Agnieszka Pałka / fot. materiały prasowe

Jeśli pragniesz rozwinąć swoją karierę, być świadomą liderką albo kreować swoją markę, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać – nadchodzi wydarzenie w sam raz dla ciebie. Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie zaprasza na 6 spotkanie z serii WSEI Talks  już w najbliższy wtorek (28.03.2023), gdzie będziesz miała okazję zasięgnąć porady specjalistów

 

WSEI Talks – co to jest?

WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy w formie krótkich rozmów oraz wykładów. Uczestnicy mają okazję posłuchać czołowych specjalistów nowych mediów i employer bradningu, znanych przedsiębiorców, a także twórców internetowych. Spotkania są darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat biznesu. Pojawią się też kwestie dotyczące strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.

 

Temat najbliższego spotkania: BigTech, Scale-up, Startup? Gdzie zacząć swoją ścieżkę?

Spotkanie jest dedykowane dla młodzieży, uczniów szkół średnich.

 

Gość specjalny WSEI Talks

Gościem tegorocznego spotkania będzie: Agnieszka Pałka – CEO i współzałożycielka startupu getdressed, twórców sztucznej inteligencji – stylisty dla branży fashion e-commerce. Autorka dziennika Bucket List Journal oraz kampanii Kickstarterowej o tym tytule.

Doświadczenie zdobywała, m.in. pracując w firmie Google. Zajmowała się poprawą wyników finansowych ponad 200 polskim biznesom z wykorzystaniem produktów i usług Google. Przedstawicielka pokolenia Z, z doświadczeniem w konsultingu marketingowo-biznesowym (agencja Project: People),  a także współtwórczyni podcastu Generacja Z Podcast oraz videopodcastu The Dreamers. W 2021 r. wyróżniona w Forbes 25 under 25 w dziedzinie Biznes i Nowe Technologie.

 

CO: WSEI TALKS

GDZIE: Sala Toronto, na II piętrze pawilonu AMERYKA B/św. Filipa 17 (na wprost od bramy)

mapa uczelni: http://mapa.wsei.edu.pl/ 

KIEDY: 28.03.2023

godz. 12:00-13:00

 

Więcej o gościni specjalnej:

https://www.linkedin.com/in/agapalka/?originalSubdomain=pl 

https://www.getdressed.me/ 

 

Ilość miejsc ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ