Wednesday, April 17, 2024
Home / Inne  / Wrażliwa cera pod ochroną

Wrażliwa cera pod ochroną

Dove prezentuje nowości na okres jesieni i zimy: Dove Pure&Sensitive i Dove Men+Care Clean Sensitive do skóry wrażliwej oraz limitowaną, otulającą zapachem edycję Dove Winter Care.

Dove Men + Care Sensitive

Dove Men + Care Sensitive

Wrażliwa, skłonna do alergii skóra wymaga szczególnej ochrony oraz głębokiego odżywienia. Odpowiadając na te potrzeby, Dove wprowadza specjalnie opracowaną linię kosmetyków Dove Pure&Sensitive oraz Dove Men+Care Sensitive. Jesienią na rynku pojawi się również limitowana edycja głęboko odżywiających kosmetyków Dove Winter Care – przeznaczonych do pielęgnacji skóry w chłodne i mroźne miesiące.

Packs Dove Eden Range PURE

Dove Eden Range PURE

Dove prezentuje nowości na okres jesieni i zimy. W takich mroźnych miesiącach nie tylko Twoje ciało potrzebuje ciepła i otulenia – szczególną troską otaczasz swoją skórę. Narażona na chłód, wiatr oraz powietrze wysuszone centralnym ogrzewaniem, staje się ściągnięta i sucha. Wrażliwa cera zareaguje na tak trudne warunki szczególnie mocno – suchością i zaczerwienieniem, większą skłonnością do podrażnień czy nadwrażliwością na promienie słoneczne. Dlatego powstała doskonała recepta na problemy skóry wrażliwej – nowa linia Dove Pure&Sensitive dla kobiet oraz Dove Men+Care Sensitive dla mężczyzn. Dove Pure&Sensitive pozwoli Ci się cieszyć hipoalergicznymi i bezzapachowymi: kostką myjącą i balsamem do ciała, hipoalergicznym żelem pod prysznic z delikatną formułą pielęgnacyjną oraz bezzapachowym antyperspirantem. Pamiętając, że sucha i skłonna do podrażnień skóra to również problem mężczyzn, marka stworzyła Dove Men+Care Sensitive – żel pod prysznic i do mycia twarzy oraz antyperspirant opracowany specjalnie dla wrażliwej skóry panów.

Dove Men + Care Sensitive

Dove Men + Care Sensitive

Ich delikatna formuła pozwoli Ci się cieszyć prawdziwą pielęgnacją, nawet z wrażliwą skórą. Dove Pure&Sensitive oraz Dove Men+Care Sensitive sprawią, że Twoja skóra będzie dobrze nawilżona i odżywiona już podczas kąpieli.

Miłośników kremowej konsystencji i otulających, zimowych zapachów ucieszy na pewno nowa limitowana edycja Dove Winter Care. W jej skład wchodzi balsam do ciała, intensywnie nawilżający krem oraz żel pod prysznic. Niepowtarzalna linia zapachowa sprawi, że pielęgnacja będzie naprawdę przyjemna, a bogata konsystencja uczyni skórę miękką i delikatną.

Wszystkie nowości – zarówno do skóry wrażliwej, jak i z limitowanej edycji, zawierają unikalne technologie sprawdzone już przez miłośników Dove w innych produktach – w żelach znajdziemy NutriumMoisture, w balsamach do ciała DeepCare Complex, a w kostce myjącej formułę DEFI.

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Jolka 6 listopada, 2015

    a ja używam oeparol balance kremów. sa z olejkiem z wiesiołka i fajnie nawilżają wrażliwą skórę. nie mam po nich żadnych problemów ze skórą.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ