Thursday, May 30, 2024
Home / PARTNER MK  / Wózki Espiro – dobre rozwiązanie w atrakcyjnej cenie

Wózki Espiro – dobre rozwiązanie w atrakcyjnej cenie

Kupno wózka nie różni się aż tak bardzo od kupna samochodu

wózki espiro miasto kobiet portal dla kobiet

Wózki Espiro / fot. materiały prasowe

Wszyscy młodzi rodzice wiedzą, z iloma wydatkami wiąże się dziecięca wyprawka. Nic więc dziwnego, że szuka się produktów, spełniających podstawowe wymagania, które jednocześnie nie kosztują zbyt dużo. Oczekiwania te spełniają wózki marki Espiro

 

Łóżeczko, podgrzewacze, kocyki, pościele to tylko początek długiej listy tego, w co trzeba się zaopatrzyć, kiedy spodziewamy się dziecka. Nie możemy też zapomnieć o wózku. Możemy zainwestować w wózek wielofunkcyjny, który sprawdzi się o urodzenia, aż do momentu, kiedy dziecko będzie poznawać na własnych nóżkach. A jeśli już kupiliśmy lub dostaliśmy nosidełko i gondolę, to wystarczy, że zaopatrzymy się w wózek spacerowy. W przypadku, gdy chcemy, by dziecko było bezpieczne, a przy tym nie planujemy wydawać zbyt dużo pieniędzy, weźmy pod uwagę wózki marki Espiro.

Espiro — producent wózków z wieloletnim doświadczeniem

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto zainwestować w wózki Espiro jest to, że producent jest na rynku od 25 lat. Specjaliści wykonywali wiele testów, szukali ergonomicznych rozwiązań, co doceniło wielu rodziców. Nowoczesne technologie, wiedza i doświadczenie sprawiają, że nasze dziecko będzie przemierzało świat w wysokiej klasy wózku. Liczne atesty i certyfikaty są potwierdzeniem jakości i bezpieczeństwa, a to powinno być dla nas priorytetem. Jednak rodzi się pytanie, czy w związku z tym, że zamierzamy kupić wózek renomowanego producenta, nie musimy się nastawić na duży wydatek? Nowy markowy wózek zawsze kosztuje i tego nie unikniemy, ale jeśli weźmiemy pod uwagę odpowiednie modele, to wcale nie zapłacimy więcej, niż zamierzaliśmy. Jednocześnie wyposażymy się w coś, z czego będziemy korzystać bardzo długo.

Wózki wielofunkcyjne – jeden zakup i kompleksowe rozwiązanie

Szukając czegoś ekonomicznego, praktycznego i wygodnego zarazem, zastanówmy się nad wózkami 3w1. Decydując się na model tego typu, kupujemy wózek głęboki, spacerówkę i nosidełko, a w zależności od tego, jakie są nasze bieżące potrzeby, odpowiedni model montujemy na stelażu. W przypadku Espiro do wyboru są takie modele, jak Espiro Only, Espiro Next 2.1, czy Espiro Sonic Air z gondolą.

Mają miękki i łatwy w czyszczeniu materac, łatwo ściągane koła, co docenimy, pakując wózek do bagażnika. Ponadto jest miejsce na zakupy i pasującą do całości torbę. Mocne koła zapewniają łatwe manewrowanie wózkiem, a nie bez znaczenia jest też dobra amortyzacja. Za wózki 2w1 (wózek głęboki i spacerowy) albo 3w1 (wózek głęboki, spacerowy i nosidełko) zapłacimy co najmniej 2 tys. zł. Na pierwszy rzut oka być może wydaje się to dużo, ale jeśli zastanowimy się, ile kosztuje osobno każdy z tych elementów, to okaże się, że wózek wielofunkcyjny jest opcją bardziej ekonomiczną.

A może spacerówka?

Jeśli szukamy wózka spacerowego, to marka Espiro ponownie wychodzi naprzeciw. Takie modele jak Espiro Magic Pro, Espiro Shine, albo Espiro Sonic są lekkie, kompaktowe, łatwo się je składa i zmieszczą się nawet w małym bagażniku. Oprócz tego są w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ